03.12.2016

Buuuun, acuma voi decideți sigla Echipei Bloggerilor!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Chestiunea e simplă, căci am anunțat-o deja, când am lansat concursul, cum ar veni, pentru sigla Echipei Bloggerilor. Când ziceam că fiind echipa voastră, la urma urmei, voi trebuie să decideți care va fi sigla :) Așadar vă invit să mai dați un ochi aici ca să vedeți încă o dată propunerile de sigle, după care să vă votați la sondajul de mai jos, pe numele ”desenatorului” care v-a plăcut cel mai mult.

Puteți vota până miercuri la ora 12 trecute fix :D Dacă cele mai multe voturi le va primi un concurent care a desenat mai multe sigle, atunci vom mai face un sondaj, firește :)) Succes tuturor!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cu ce o să rămân eu în Istoria Blogosferei

La mulți ani, băi! Da, la voi mă refer :D

25 comentarii

  1. luni, 31 mai 2010, 10:31

    ultima sigla a lui Liviu Hariton

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 31 mai 2010, 10:31

    Votat democratic sigla lui ake.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 31 mai 2010, 10:56

    Votat! Fie ca cel mai bun să câștige. Mie personal cel mai profesionist mi se pare cel al lui Ake.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 31 mai 2010, 11:30

    votat la fel ca @writeman – ultima siglă a lui Liviu Hariton.
    Ar trebui puțin schimbate culorile la text, dar în rest e faină :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 31 mai 2010, 12:54

    Desi a lui Andrei Bicky mi se pare cea mai faina, am votat-o pe cea de-a doua ca frumusete, cea a lui Ionut Popescu pentru ca s-ar imprima cel mai usor pe echipament si s-ar vedea cel mai bine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 31 mai 2010, 14:46

    votul meu merge la „Ionut Popescu” … mi se pare extrem de eleganta! … parerea mea ;-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 31 mai 2010, 16:10

    woa, toate is faine, abia m-am putut hotari! Felicitari tuturor, au facut o treaba excelenta! Insa sigla lui Vlad Dulea cu RSS-ul ala mi s-a parut cea mai potrivita pentru o echipa a bloggerilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 31 mai 2010, 16:20

    Sa ramana cea a lui Ionut Popescu :D am zis!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Iulia
    luni, 31 mai 2010, 16:26

    akeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee………..yeeeeeeeeeeeeeeee

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 31 mai 2010, 17:10

    Poate ai timp de un desen animat pe http://www.rechinarium.ro Toate bune.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 31 mai 2010, 20:45

    multumesc pentru voturi :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 31 mai 2010, 20:59

    […] ce mă privește, dilema a fost mare, pentru că nu știam dacă să mă înscriu în tabăra lui Chinezu sau în tabăra lui Cabral. Pentru a putea ieși din această dilemă existențială am recurs la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. luni, 31 mai 2010, 21:17

    Deci, da… Nu vreau bani, nu vreau statuie, vreau doar să îmi daţi…laude (cine s-a gândit repede la o rimă, să-i fie cu ruşine) : ) Zic să fie şi cu mulţumiri din partea mea celor care m-au votat democratic, cât şi celor care nu m-au votat şi care dacă ar fi fost cu putinţă să dea şi un al 2-lea vot mi l-ar fi dat mie : )
    Hai să fiu corect până la capăt că îmi plac şi mie şi alte sigle, dar m-am simţit nevoit să-mi consum opţiunea pe mine. Că dacă nu mă votez eu, atunci cine? : ) Respectele mele participanţilor

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. luni, 31 mai 2010, 21:27

    Daca crezi ca ai 10 chesti care nu-ti plac te rog baga un post la tine pe blog cu ele.Provocare pentru toti care citesc acest post.Succes.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. luni, 31 mai 2010, 23:00

    Mi-a fost foarte greu sa aleg, dar Ionute, ai votul meu. Chiar au fost numai propuneri de nota 10! Ma bucur foarte mult sa vad astfel de concursuri si in Romania.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. Adrian SM
    marți, 1 iunie 2010, 00:29

    Votat Ake… :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. marți, 1 iunie 2010, 13:56

    Ionut

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. marți, 1 iunie 2010, 14:49

    pot sa fac si eu una? :”>

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. marți, 1 iunie 2010, 16:03

    am facut si eu ceva:

    http://tinyurl.com/2dfyc49

    :D:D:D:D:D:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. marți, 1 iunie 2010, 16:59

    multumesc celor care m-au votat si ma voteaza in continuare !!!
    bafta cu concursul :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. miercuri, 2 iunie 2010, 02:46

    am votat cu jack rider. mi s-a părut cea mai miştocuţă şi mai corectă siglă.
    şi, poate, laumomendat, am să-mi iau şi ghetele din cui.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. miercuri, 2 iunie 2010, 06:13

    @cougar multumesc pentru apreciere si votul tau.

    multam mult si celorlalti votanti ai mei. si mai ales felicitari castigatorului :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. miercuri, 2 iunie 2010, 11:49

    multumesc celor care m-au votat!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. miercuri, 2 iunie 2010, 12:22

    Felicitări Ionuţ pentru sigla reuşită, concepută de tine, cât şi pentru câştigarea primei poziţii!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. miercuri, 2 iunie 2010, 13:21

    ms Ake :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde