05.12.2016

Echipa bloggerilor, adunaaaaareeeea!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: ora 16.00 fix, firește :D

Buuuuuuuun. Ca să fiu scurt, toți cei convocați în echipa bloggerilor pentru patrulaterul de azi cu jandarmii, ziariștii și artiștii sunt rugați să se prezinte la Aviatorilor, la ieșirea din metrou dinspre parcul Herăstrău. O să fim acolo cu mașinile în alveola aia de la intrarea în parc, pe acolo pe undeva. Ne auzim oricum pe telefon care vă rătăciți :D

Cei care ați spus că mergeți direct acolo, mergeți direct acolo, firește :D Dați un google dupa strada Jandarmeriei și vă prindeți unde trebuie să ajungeți :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am nevoie de voluntari! Vă vreau, băăăăăăi!

O să vină vremea când o să puteţi trage în mine…

11 comentarii

  1. joi, 13 mai 2010, 08:30

    am inteles nea Chini :d Ne vedem la aviatorilor ca sa prindem aripi pentru primul loc :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 13 mai 2010, 08:31

    A..cred ca ai uitat sa zici si ora la care sa fim acolo…sau e aleatoare?:P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 13 mai 2010, 08:46

    Oho, frumos ! :) Asta-i intalnirea dinaintea meciului mare, nu ?:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 13 mai 2010, 09:01

    Notat, venit cu masina, luat coechipierii, mers. Batut la ei, speram.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 13 mai 2010, 09:01

    Bafta!!! Va tinem pumnii 1. sa castigati ; 2. sa nu va ploua!
    Ar fi buna si o transmisie live! Am face pe majoretele in fata pc-ului!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 13 mai 2010, 09:30

    ma, nu faceti un soi de campionat pe orase?… ca sa se ajunga si in cluj?… ce ziceti?… Campionatul National de Fotbal a bloggerilor?… buna ideea? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 13 mai 2010, 11:07

    Nea Chini, putem sa venim si cu galerie? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 13 mai 2010, 20:12

    goooo blogerssss

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 13 mai 2010, 20:12

    Azi am intrat prima data pe blogul asta. Si sincer, inainte sa intru, chiar ma intrebam de ce se afla si blogul tau pe primele locuri in clasamentul Ze List, ca doar nu esti nici jurnalist foarte cunoscut, nici vedeta tv de mare calibru (daca intelegi jocul de cuvinte). Dar dupa ce am citit primul post, m-am convins… Te pricepi la agatat lumea online, pentru ca ai un stil special adaptat scriiturii online… Si in plus, m-ai si convins…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 13 mai 2010, 21:51

    Aducem si ceva berica, un mic, un gratarel ? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 13 mai 2010, 22:29

    Foarte tare ..echipa bloggerilor

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde