01.07.2016

And voila castigatorii la concursul cu AC/DC!

Dragilor, cu scuzele de rigoare că în weekend am băut nește mai multă bere și nu am putut anunța câștigătorii pe 1 mai, cum am promis, iată că juriul #DreamTeamRO Claudiu Ciobanu, Vlad Dulea, Nicu “Info-Delta”, Marius Matache si Stefan Murgeanu a decis câștigătorii concursului cu premii constând în 3 cărţi “AC/DC – Biografie completă” de la Editura Aquilla 93.

Fără alte sunete de trompete și de bătăi înflăcărate de tobe, cei trei câștigători sunt:

aiurea.eu

Mihai Pintilie

Dan Ciulea

Iar eu, căci mă știți că funcționez mai ciudat, am simțit nevoia sa dau cu de la mine putere o carte-premiu bonus pentru memyselfandcris si povestea sa despre degetele în priza :))

Așa că îi rog pe cei 4 să îmi dea un mail pe cristi.china pe gmail ca să rezolvăm cu adresa de livrarea a cărții :)

Mulțumesc tuturor celor care au participat la concurs și mulțumesc juriului care mi-a luat de pe umerii dificila sarcina a jurizarii, drept pentru care data viitoare când ne vedem berea o dau eu :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Un proiect pe care îl sprijin din tot sufletul

Clickăitorul

12 comentarii

  1. luni, 3 mai 2010, 13:46

    multumesc multumesc … vreau sa le multumesc in primul rand celor din…. dar, cel mai bine va las sa vizualizati acest film… imi reprezinta foarte bine gandurile: http://tinyurl.com/lp96ey

    P.S.
    Urmeaza ceva?… o adresa de livrare?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 3 mai 2010, 13:51

    Multumesc insistent, promit s-o citesc din scoarta-n cotor si s-o imprumut vecinilor in cadrul cenaclului literar-beristic desfasurat la subsolul blocului – #lecturisubterane.

    PS: Pune si matale aiurea.eu, ca pe urma ma cert cu baiatul de la aiurea.ro pe premiu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 3 mai 2010, 14:30

    Felicitări câştigătorilor, glorie eternă învinşilor!… :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 3 mai 2010, 14:41

    @claus
    oooo, scuzati va rog :)
    si pe mine ma confunda unii cu .ro si uite ca tot nu ma invat minte :))

    @anndryusha
    nu exista invinsi aici!
    doar un juriu care a fost mituit si cumparat :)))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 3 mai 2010, 15:52

    @Aiurea te aseptam cu o scurta recenzie pe MdV :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 3 mai 2010, 16:20

    multumiri inclinate poporului chinez! sufletist popor!
    cu ocazia aceasta o sa se apuce si frate-meu de citit, ca la asta nu-i mai fac rezumat pentru bac! si asa fapta buna are multiplu-efect cu surub si tripla aterizare… minunate sunt caile internetului, nu?

    am trimit email-ul ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 3 mai 2010, 17:23

    @Alexei Ciprian: tre’ sa invat sa citesc mai intai (dupa care sa scriu) :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 3 mai 2010, 17:26

    Felicitari tuturor castigatorilor ! Foarte faine articolele aflate in cauza ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 4 mai 2010, 00:17

    ajuta-ma te rog ! http://www.amzis.com/?p=1578

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 7 mai 2010, 13:12

    Chinezule, nu crezi ca as merita si o carte de bucate?

    http://memyselfandcris.blogspot.com/2010/05/live-vulturul-se-indoapa.html

    Bag-o in acelasi pachet cu AcDc ca sa nu platesc transportul de doua ori.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 20 mai 2010, 11:29

    […] aberat, am şpăguit, am câştigat. Bineînţeles, nu puteam să dezvirginez cartea câştigată cu ajutorul camerei video decât în […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde