04.12.2016

De ce mi-am deschis sucursală Romtelecom pe blog

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Vă zicem zilele trecute că voi anunţa public şi oficial când fac reclamă aici pe chinezu.eu. Acuma, la drept vorbind, faptul că am semnat pentru „sucursala” asta la Romtelecom se vede din China, ca să zic aşa, dar eu tot fac precizarea oficial :))

Am acceptat campania asta pe motivul pe care o să îl folosesc ori de câte ori o să vedeţi o campanie aici la mine pe blog: pentru că îmi place :)) Serios, ziceţi şi voi dacă nu arată bine magazinaşul ăsta :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Da’ ce glume cu #Barbatielegantipetwitter aveti in program…

Public răspunsuri la o leapşă pe care tot io am dat-o

8 comentarii

  1. miercuri, 31 martie 2010, 14:43

    Arata foarte bine, imi place cum ti-ai amenajat magazinul:) Cum te simti ca patron?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 31 martie 2010, 14:45

    @raluxa
    inca patron de servicii de astea nu am mai fost :))))))))))))))
    asa ca hai sa zicem ca sunt maxim magazioner :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 31 martie 2010, 15:19

    sucursala chinezu.eu :)) foarte tare. patron in toata regula

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 31 martie 2010, 15:45

    chiar bine arata, sugestie (neceruta) as modifica nuanta aia de albastru din magazin (deschide) pe nuanta de la tine din blog (bara de categorii)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 31 martie 2010, 20:34

    E clar, de acum in colo doar chinezarii vom primi de la romtelecom. Sper sa nu aud si chineza prin telefon : )))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 31 martie 2010, 22:54

    ai pile la ei? zi-le ca e imposibil sa pun online un film pentru b-cafe daca fac upload de acasa, unde am clicknet :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 31 martie 2010, 23:18

    As dori sa pot sa am timp sa comentez pe toti de pe Zelist dar nu stiu daca voi avea timp…o sa incerc….
    PASTE FERICIT TUTUROR ORIUNDE V-ATI AFLA ! LUMINA SA PATRUNDA IN INIMILE VOASTRE !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 1 aprilie 2010, 01:22

    felicitari pentru noua ta sucursala…hciar arata bine….si sper ca nu vinzi numaai chinezariii da?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde