25.08.2016

Va invit sa participati la o „premiera” marca chinezu

Chestiunea e foarte simpla. Am niste prieteni care o sa lanseze in curand un site foarte interesant, o combinatie intre licitatie si joc, unde premiile puse la bataie vor fi consistente. Am acceptat sa ii ajut cu promovarea siteului pentru ca ma stiu cu ei de o viata si sunt sigur ca, in ciuda proastei reputatii pe care o au astfel de siteuri la noi in Romania (nu insistam, caci stiti toti ce si cum s-a intamplat pana acuma), o sa iasa chiar misto initiativa asta.

Le-am cerut baietilor care lanseaza siteul o favoare. Asa, ca pentru mine, daca tot ii ajut sa se promoveze :) Adica sa ofere cititorilor chinezu.eu o pre-vizionare (ca nu stiu cum sa ii zic altfel) a siteului si posibilitatea de a castiga niste machete extraordinar de frumoase de masini. Sunt superbe, va spun eu! Le puteti vedea in pozele de mai jos.

Cei care vor sa participe la aceasta „premiera” marca chinezu (cum ar veni) va rog sa dati un mail pe cristi.china pe gmail si sa ma anuntati de intentie.

Mentionez ca inscrierile trebuie facute astazi pentru ca luni sa se desfasoare „premiera”. Detalii veti primi pe mail, daca doriti sa va inscrieti.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai să vă dau încă un motiv de ce îmi place twitter

Băi, nu a fost chiar aşa de uşor să jurizez la Roblogfest

16 comentarii

  1. duminică, 28 martie 2010, 13:07

    Primele doua cam strica atmosfera, dar bugetti-ul de jos esteeee….
    Succes baietilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 28 martie 2010, 13:16

    asa, si ce trebuie sa facem?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. George
    duminică, 28 martie 2010, 13:46

    ce trebuie scris in mail?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 28 martie 2010, 16:09

    @ab @Stefan Murgeanu
    deci va bagati sau nu la joc? :)

    @George
    ca vrei sa participi :) si apoi iti dau detalii :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 28 martie 2010, 16:10

    Ti-am trimis mail.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 28 martie 2010, 17:27

    Am trimis si eu mail. Cand primim detaliile ?:)

    O zi buna !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 28 martie 2010, 17:44

    Si eu si eu:)…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 28 martie 2010, 17:54

    […] Hera, Cell61 care m-a luat adică a dovedit ca e mai bun decât mine la planificarea evenimentelor, Chinezu, of corse, el e foarte la curent cu mondenităţile, Dragoş Bucurenci este deja eroul său propriu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 28 martie 2010, 18:38

    vreau si eu detalii , multam, e cumva ceva legat de siteul ala lui bobby?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 28 martie 2010, 18:39

    ma bag si eu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. duminică, 28 martie 2010, 18:41

    @zangaman
    nu bobby nu are nici o legatura cu siteul asta :)
    da-mi te rog pe gmail un mail ca sa povestim acolo

    @dragos
    dupa cum ziceam mai sus, trebe sa imi trimiti un mail pe gmail :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. duminică, 28 martie 2010, 19:49

    Ma bag si eu. Succes initiativei baietilor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. duminică, 28 martie 2010, 20:15

    @amvio
    te rog sa trimiti un mail pe cristi.china pe gmail ca sa te pot inscrie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. winnie