06.12.2016

Cine vine cu noi să așteptăm Stejarii la aeroport?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

După cum spuneam mai jos, România joacă mâine un decisiv cu Portugalia, la Lisabona. Indiferent însă de rezultatul meciului, trebuie să rămânem alături de echipa națională.

De aceea, duminică avem un autocar care să ne ducă la Aeroportul Otopeni să îi întâmpinăm pe Stejari, care aterizeaza la ora 16.10.

Cei care doriți să veniți cu noi să urăm bun venit echipei naționale, vă rog să lăsați un comentariu aici și să fiți prezenți duminică la ora 15.00 în fața sediului Federației Române de Rugby din Bd. Marasti nr. 18-20, la 200 metri dintre Cașin spre Romexpo.

Vă aștept cu mare drag!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Bicicliști și bicicliste, dacă acum nu zicem nimic, suntem jenanți

Sibiu, mulţumesc!

22 comentarii

  1. the_Anne-Marie
    vineri, 19 martie 2010, 11:15

    Viu! Ieu viu!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 19 martie 2010, 11:17

    eu vin, dar cum e cu #fotbaltweetmeet? La 15.00 se termina si nu avem cum sa ajungem…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 19 martie 2010, 11:20

    @Claudiu Ciobanu
    cum terminam la #fotbaltweetmeet ne grabim sa ajungem si noi
    stai linistit ca nu pleaca fara noi, trust me :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 19 martie 2010, 11:28

    Ma omorati cu toate intalnirile astea misto in timpul antrenamentelor mele :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 19 martie 2010, 12:31

    Te poti baza pe mine si pe Simona. Cred ca-l corup si pe frate-miu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 19 martie 2010, 13:00

    By default. Prezent, bineinteles.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 19 martie 2010, 15:54

    eu si Daniela (care mi-a facut scandal ca nu am luat-o la #rugbytweetmeet o sa fim acolo). deci poti sa ne treci si pe noi doi pe lista :D de abia astept.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 19 martie 2010, 16:59

    […] See also: Ada, Adrian, Alex, Ana, Baiatul, Calin, Codex, Cristian, Dan C, Dan P, Gabriela, Flavius, ISU, Jurnal, Lilick, Roxana, Sebra, Simion, Teo, Transildania, Vania, Manuel, Chinezu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 19 martie 2010, 17:31

    […] vor sa vina si sunt si de pe twitter, sunt rugati sa confirme prezenta aici. Dupa #fotbaltweetmeet, mergem sa intampinam echipa nationala de rugby, la revenirea in tara. Si aici e nevoie de confirmarea voastra, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 19 martie 2010, 23:22

    […] BACIO- Mihai Vulpe, Baiatul ciudat, black-angel- Costel,  conasu’ Ion Dascalu, Bobo, Calin Hera, Chinezu, Ciutacu, Codeus, Cristian Bogdan Hotnoga, Dan Brasov, Daniel Vaduva, Darius satmareanul, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 20 martie 2010, 08:47

    […] in social media vedem ca lumea Twitterului e pusa pe intalnit. Duminica de la 15 s-ar intampla #rugbytweetmeet, in care s-ar merge la aeroport pentru a-i intampina pe stejari la intoarcerea acasa din Georgia. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 20 martie 2010, 18:53

    si eu vin :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. tomitza89
    sâmbătă, 20 martie 2010, 18:53

    viu si io

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. the_Anne-Marie
    sâmbătă, 20 martie 2010, 18:53

    Două locuri pentru mine, m-am anunţat prima, dar am mai racolat pe cineva :) Ne vedem la #fotbaltweetmeet

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. sâmbătă, 20 martie 2010, 19:00

    am urmarit meciul la tv. frumoasa si muncita victorie. cand aveam 2 eliminati am crezut ca vor egala portughezii, dar am rezistat bine de tot. nu pot veni maine, insa intalnirea vitoare n-am s-o mai ratez Ș)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. sâmbătă, 20 martie 2010, 19:15

    Ma bag si eu, numai sa nu fiu prea obosit. Si probabil si un amic de al meu, deci 2. Multumesc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. sâmbătă, 20 martie 2010, 23:53

    Omniprezentus … se stie!!! :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. duminică, 21 martie 2010, 06:03

    portugalia 9 – ROMANIA 20 …

    uneori chiar ma simt mandru ca sunt roman .. ma simt mandru ca sunt roman si cand pierd .. fara nici o ipocrzie .. nu ma simt mandru ca sunt roman cand un alt roman imi ma face idiot si imi ia tot bratul cand ii intind in deget ..

    GO ROmaniaaaa :)

    PS : Doamne ajuta sa treacem si barajul .. si ma imbat :X)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. the_Anne-Marie
    duminică, 21 martie 2010, 10:11

    Pentru ca PLUS UNU-ul meu s-a gandit sa se imbete aseara, am ramas doar eu pentru loc in autocar. Asadar, un singur loc pentru mine :) Sper ca n-am incurcat nimic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. duminică, 21 martie 2010, 14:39

    […] also: Achilianu, Ada,Alex, Ana, Baiatul, Blogatu, Calin, Chinezu, Codex, Cristian, Dan C, Dan P, Despre politica, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde