09.12.2016

Recunosc, sunt exemplu de democraţie aici pe blog!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

După cum cei mai atenţi dintre voi aţi observat, the master of the CSS aci pe chinezu a tot pritocit pe la tema blogului şi vă raportez că îmi place tare ce a făcut, drept pentru care îi mulţumesc.

Numai că am intrat io pe fir şi am intrat prin setari şi nu ştiu cum am făcut de am scos full RSS, adică cei care mă urmăriţi în reader să vedeţi acolo la voi, în reader, tot textul şi am bifat un RSS gen primul paragraf.

Lumea a reacţionat rapid şi m-a întrebat de ce am făcut modificarea asta, că ei preferă să mă citească integral din reader. Alţii au zis, în schimb,bine că ţi-a venit mintea la cap şi îţi aduci cititorii din reader să intre şi pe blog, recte creşte traficul.

Bun, ajuns în această situaţie, evident că am luat decizia de a face un sondaj, în care să vă întreb cum preferaţi voi tărăşenia asta cu RSSul. Ce decideţi voi până mâine seară aşa va rămâne.

PS. Băi, voi aţi mai văzut vreodată un chinezu mai democratic decât mine când vine vorba de blog? :)))))))))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum a devenit bucătăria mea vedetă pe ebucataria.ro

Cel mai tare Morgan Freeman, care nu e el

14 comentarii

  1. miercuri, 17 martie 2010, 11:15

    Full RSS. Si daca vrei sa ne servesti reclame la sportlocal si rugby si ce mai vrei tu poti sa o faci foarte bine si in feed.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 17 martie 2010, 11:19

    Full RSS. Poți să pui reclamele și acolo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 17 martie 2010, 11:22

    cum oricum intru direct aici, optiunea mea este evidenta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 17 martie 2010, 11:53

    Full RSS, ca nu pierzi mare lucru :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 17 martie 2010, 12:26

    Spun sincer ca mai bine partial, asa ca cine ii interesat intra direct … cine nu … pe RSS ii faci un „teasing” :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 17 martie 2010, 12:49

    Iti am blogul in bara de marcaje, asa caerea intru direct.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 17 martie 2010, 13:54

    faci de rusine ideologia chineza … pana la urma, sper ca o sa strangi datele din acest poll si o sa pui raspunsu’ tu „Mi se fâlfâie” :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 17 martie 2010, 15:06

    full rss. pt un blog de opinie mi s-ar parea normal sa fie asa. citesc, procesez, daca am ceva de comentat intru si comentez. pt un site de stiri sau ceva de gen merge si rss partial. vezi stirea si daca vrei mai multe amanunte intrii si vezi

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Codruta
    miercuri, 17 martie 2010, 17:08

    Mai, astia l-au arestat pe Anghel????

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 17 martie 2010, 18:04

    […] also: Achilianu, Ada, Alex, Ana, Calin, Chinezu, Codex, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 18 martie 2010, 01:22

    […] (un fel de talisman pt. Dinamo),  Irina (Dumnezeule! ii place Gattuso),  Cristi (nasu mare ), Chinezu (un stelist infrant), Mihnea (care nu se mai uita la codex fotbalus romanescus), Lars (un liberal […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 18 martie 2010, 13:29

    Cei ce voteaza „mi se falfaie” inseamna ca nu citesc cu adevarat blogul nicicum . :)) Mie mi se pare mult mai bine Full RSS ca de multe ori prin reader citesc toate articolele.:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 18 martie 2010, 21:01

    […] Chinezu oftă, înţelegând că din nou îi revine sarcina să scrie textul cu trimiterile cuvenite, în timp ce Mana sună la SMURD. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. luni, 22 martie 2010, 23:15

    Am votat că ”mi se fâlfâie”.Păi după ce-am pierdut cu Dinamo,se mai poate altfel?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde