09.12.2016

De-abia acum începe Adrian Ciubotaru să fie periculos

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Pe Adrian Ciubotaru îl ştiţi. Io am mai spus-o că mi-e tare drag :) iar sămbătă mi-a devenit şi mai drag. Pentru că ne-a cam lăsaţi pe toţi cu gura căscată când l-am văzut cât de bine, de-a dreptul ontologic, manevrează mingea la #fotbaltweetmeet.

Adrian joacă precum scrie. Fără să se agite, aşezat, dar controlând perfect jocul. Este, aşa cum stă bine oricărui filosof-fotbalist, niţeluş îndrăgostit de obiectul muncii, dar altfel zău dacă ne-ar place de el :D

Zic de faptul că abia acum începe Adrian să devină periculos pentru că plenipotenţialitatea asta de care dă dovadă îl face un candidat teribil la multe locuri în inimile multora de prin blogosferă. În cazul unor de bine, în cazul altora de rău. Că aşa e în fotbalul blogosferic… :)

Eduard Dobre, trimisul special sportlocal.ro la faţa locului, l-a desemnat, de altfel pe Adrian (foto mai jos) jucătorul meciului. Va primi un premiu special. Pe care sper să îl negociem la o bere cândva :D

Felicitari organizatorilor Pandutzu şi CevarV şi la mai mare, băăăăăăă! :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cine vine în echipa mea FC Blog? Cu Silviu Lung în poartă

Un moment stânjenitor din „cariera” mea de blogger

12 comentarii

  1. luni, 8 martie 2010, 11:44

    Sa mor de nu vin in Buc. doar pt fotbaltweetmeet :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 8 martie 2010, 11:48

    @somnulescu te asteptam :D

    nu stiu cum face Adi, dar la toate evenimentele e in centrul atentiei :))) speram ca macar de data asta sa fiu si eu mai bine vazut :)) (glumesc desigur)

    felicitari adi pentru joc si te asteptam si la editiile viitoare :d

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 8 martie 2010, 11:58

    In spate jambierele mele :) Mi-a facut placere sa joc cu Adrian in echipa! Si da, e bun dom’le!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 8 martie 2010, 12:47

    a luat el premiul ala ca n-am venit io, ce naiba, hai sa fim seriosi. :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. luni, 8 martie 2010, 15:22

    N-ar trebui s-o spun dar lumea e invidioasa si au amenintat ca-l vor accidenta pe Adrian mai grav decat l-a accidentat ala de la Stoke City pe Eduardo de la Arsenal. Ai grija Adriane ! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luni, 8 martie 2010, 15:33

    acest Mut al on line-ului romanesc (stiu ca suna putin mai ciudat :D )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 8 martie 2010, 15:57

    * Mutu … scuze de spam

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 8 martie 2010, 16:04

    Recunosc că m-am speriat când am citit titlul. Ce-am mai făcut acum, mi-am spus:)

    Mulţumesc de premiu, sportlocal.ro, revin cu un articol pe blog la mine pentru a aduce câteva lămuriri.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 8 martie 2010, 17:54

    […] Conferinţa de presă după meci Cum a fost la prima editie de #fotbaltweetmeet (POZE & VIDEO) #FotbalTweetMeet si emotiile de dinainte… Civicii lui Ciubotaru au castiigat trialul si au prima optiune la titlu De-abia acum începe Adrian Ciubotaru să fie periculos […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 8 martie 2010, 18:41

    […] Mos Califar, Mordechai, Nenea  Cosmos ,Nea Costache,Neuronu,Nandos , Groparu, Oedip, Pe surse,Chinezu,Radul,Turambar,VatiClanul Papal, Viorel Gaita,Yoyolino am o reteta usor de facut . Doua cepe tocate […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. dan
    luni, 8 martie 2010, 22:31

    http://www.youtube.com/watch?v=JP12_Gi34Fg peste doua editii va asteptam cu o emisiune despre sport:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 19 martie 2010, 17:01

    Se pot face inscrieri pentru noi jucatori? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde