10.12.2016

Ma bag cu sportlocal.ro sponsor la Roblogfest

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Păi cum să nu apreciezi viteza de reacţie rapidă a lui Dragoş Novac, il capo de la Roblogfest? :D Pentru că imediat ce mi-am anunţat retragerea din competiţia respectivă, mi-a şi propus să intru cu sportlocal.ro ca sponsor la categoria Blog de sport. Şi cum, am mai spus-o şi cred că deja aş fi redundant rău dacă aş mai zice, susţin categoric Roblogfest, am acceptat cu maximă plăcere :).

Până acum s-au înscris 46 de bloguri la această categorie. Mai este timp până pe 8 martie să se mai facă nominalizări. Aşa că vă aştept pe cât mai mulţi să participaţi şi să ne vedem pe acolo :)

Mult succes tuturor!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Mă ajutaţi şi pe mine să dau un premiu?

Am lansat Parteneriatul pentru Promovarea Sportului Local

9 comentarii

  1. miercuri, 3 martie 2010, 08:03

    Iar te vinzi? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 3 martie 2010, 08:09

    @danbrasov
    de data asta e un pic invers, adica eu dau banu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 3 martie 2010, 10:30

    Da, dar sportlocal.ro o sa devina mult mai vizibil decat pana acum. Iti doresc succes!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 3 martie 2010, 10:42

    Dane, in cazul de fata, al nostru Chinez a adoptat o strategie interesanta prin care a neglijat orgoliul personal si-a pus pret pe proiectul sau – SportLocal.Ro !
    plus ca, in loc sa primeasca, va scoate si ceva marafeti din buzunare…
    cati vor face asisderea ? ete d’aia e el chinez si altii nu e :)
    felicitari !

    PS : dupa 2 ani si ceva de prezenta on-line, am decis, sa ma inscriu si eu in competitia aceasta. mai mult de curiozitate…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 3 martie 2010, 12:15

    cine poate, poate! :p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 3 martie 2010, 12:32

    Si cu echipa Chinezul Timisoara? :)

    http://ro.wikipedia.org/wiki/Chinezul_Timi%C5%9Foara

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 3 martie 2010, 19:08

    bafta!
    vezi ca ti-au raspuns aia pe Twitter de la Politia Capitalei… ;)
    (sper ca twitu’ de sub, n-are nicio legatura cu tine!) :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 3 martie 2010, 23:23

    Chinezule ai iesit tu , m-am bagat eu.Ti-am urmat sfatul inca o data.Ai facut o miscare desteapta pentru ca toti vor dori sa vada cine-i sponsorizeaza. Iar atunci il vor gasi pe tatal lor : CHINEZU.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 5 martie 2010, 14:05

    Va tin pumnii :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde