07.12.2016

Haideti sa sustinem Romania in meciul cu Spania!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Azi, sambata, de la ora 14.00, Romania va juca impotriva Spaniei la rugby, pe stadionul Tineretului, de langa Arcul de Triumf. Un meci extraordinar de important. Care trebuie castigat. Nu va plictisesc cu detalii „tehnice” de ce trebuie castigat, dar aveti incredere in mine.

Va invit de aceea pe toti cei care iubiti rugbyul si vreti sa fiti alaturi de echipa nationala sa veniti pe stadion. Nu va mai uitati la buletinele meteo sau pe accuweather ca arata nu stiu ce cod galben. Haideti la stadion si o sa vedeti ca exact pe vreme de asta mai grea te vei simti cu adevarat suporter. Hai Romania!

Detalii tehnice pentru #rugbytweetmeet: Sambata la 13.30, toti bloggerii si invitatii lor care trebuie sa primeasca invitatii ne intalnim la poarta de la intrarea in Federatie. Invitatiile vor fi toate la mine si ne intalnim acolo ca sa nu ne pierdem in multimea de suporteri care vor asalta poarta principala de intrare :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am intrat cu lopata în ştirile TVR 1 şi Realitatea TV

Va multumesc

16 comentarii

  1. vineri, 5 februarie 2010, 16:40

    Deci sa intram in sir indian si in liniste, ordonat. Mai sunt si altii in afara de noi?:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 5 februarie 2010, 17:49

    Foarte frumos ! Ce-as fi venit si eu, sa fac poze, alea alea…:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 5 februarie 2010, 18:08

    oare avem sanse?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 5 februarie 2010, 22:57

    Ce asi veni si eu … dar sunt cam departe..:(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 6 februarie 2010, 01:18

    bafta sa aveti maine :) unii baimareni se multumesc cu un amical jucat de o echipa de liga secunda impotriva unei formatii din judeteana :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Adrian SM
    sâmbătă, 6 februarie 2010, 08:11

    No bine, hai să susţinem România.Da io numa la televizor,că mi-s din Satu Mare… Poate o să vă admir şi pe voi… :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 6 februarie 2010, 09:17

    Sanse sunt si destule.. au fost ani in care baietii au castigat competitia.. acum le e un pic mai greu si au nevoie de niste suflete calde langa ei.. care au demonstrat deja acum cateva zile cu deszapezirea terenului.. meciul de azi e important pt calificarea la Cupa Mondiala.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 6 februarie 2010, 12:10

    Mult succes baietilor! Cred ca exista sanse de a invinge, Hai Romania!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 6 februarie 2010, 13:02

    NU CRED CA AVEM SANSE. DE FAPT NIMENI NU NE DA SANSA.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 6 februarie 2010, 14:13

    N-avem ce sustine….meciul e amanat :( speram sa se joace la Izvorani

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 6 februarie 2010, 18:41

    ESTI SIGUR?
    DE CE SA AMINAT MECIUL?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 6 februarie 2010, 19:58

    s-a gasit teren unde sa se joace?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. sâmbătă, 6 februarie 2010, 20:17

    DA. ASTA CHIAE ESTE O PROBLEMA.NU AVEM NICI TEREN.?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 6 februarie 2010, 21:10

    dacă n-a fost să fie azi, susținem data viitoare cu Germania :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. anonim
    sâmbătă, 6 februarie 2010, 23:10

    A! ok! deci avem nevoie si de teren, hm.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. duminică, 7 februarie 2010, 12:58

    Romania a avut candva o echipa foarte buna la rugby :) … dar na … cum in Romania sportu este lasat deoparte din ce in ce mai mult … n-ai ce face

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde