06.12.2016

Am intrat cu lopata în ştirile TVR 1 şi Realitatea TV

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Foarte mişto datul la lopată de ieri :D Deşi acuma mă cam resimt nişeluş, adică mă cam doare spatele după cele două ore de muncă patriotică… Dar a meritat. Şi pentru mulţumirea mea sufletească, dar şi pentru ăia puţini metri pătraţi la curăţarea cărora am contribuit şi eu şi Turambar şi Lucian Marin :D

PS. Îi rog pe cei de la TVR 1 şi de Realitatea TV să nu şteargă înregistrările astea şi să nu mă pârască la YouTube, că doar am făcut ce am făcut în scop nobil :)

Courtesy Monitoring Media.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

O leapşă întru ajutorul lui Sever Voinescu

Haideti sa sustinem Romania in meciul cu Spania!

19 comentarii

  1. vineri, 5 februarie 2010, 11:58

    Frumos ce ati facut! :) Tinem pumnii pentru Romania sambata.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 5 februarie 2010, 12:19

    Frumos, dar inutil! Cod galben de viscol mâine şi poimâine! Poate o cursă cu sănii trase de câini, ceva…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 5 februarie 2010, 13:06

    trebuia sa-mi zici ca-ti faceam rost de inregistrare mai buna :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 5 februarie 2010, 13:11

    Nu e degeaba deloc. Daca e zapada data, poti oricand sa intinzi prelatele peste teren. Asa, beneficiem de ziua de ieri si de azi, insorita si calduroasa, si de-abia are timp terenul sa respire, sa se aeriseasca, sa mai scape de apa din el.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 5 februarie 2010, 13:17

    @Constanti Gheorghe
    pe langa aspectele mai tehnice de care zice Turambar si care sunt perfect adevarate, eu resping categoric ce zici matale
    inutil ar fi fost sa stam degeaba, sa nu facem nimic
    si ce daca vine iar zapada? o curatam din nou! si din nou! si din nou!
    pentru ca, dupa mine, a face ceva este si va fi intotdeauna mai util decat a nu face nimic
    da’ pe matale nu te vedem la meci? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 5 februarie 2010, 13:19

    Esti vedeta, cand te vedem la Maruta, Capatos si Otv!? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 5 februarie 2010, 13:19

    @Piticu21
    merci, sefule, amabil ca intotdeauna :D
    lasa ca e bine si asa, ba chiar mai bine, ca la calitatea asta nu se vede ca lumea cat de buhai sunt :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 5 februarie 2010, 13:29

    @Ionut
    si eu care am crezut ca tu nu imi vrei raul… :))))))))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 5 februarie 2010, 14:13

    hai ca te misti bine :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 5 februarie 2010, 15:29

    felicitari, baieti! e o actiune foarte tare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 5 februarie 2010, 15:43

    Na, si te tipi ca nu esti vedeta :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 5 februarie 2010, 16:43

    Apăi… nu te dai cam des la TV? :))) Bravo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. vineri, 5 februarie 2010, 18:25

    Hai mai ca glumeam, esti barbat bine! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. vineri, 5 februarie 2010, 19:05

    Hai România!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vineri, 5 februarie 2010, 19:51

    Nu sunt vedetaaaa ! ) pai cam esti. Felicitari si Hai România!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. vineri, 5 februarie 2010, 20:57

    Pentru rugby orice! Bravo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. sâmbătă, 6 februarie 2010, 03:18

    Am invatat ca rugby-ul incepe de la lopata…si am ratat prima lectie:(. Munca si targeturile nu mi-au dat voie sa respir si sa vin sa dau si eu 2 lopeti de zapada…Ma iarta FRR-ul?:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. sâmbătă, 6 februarie 2010, 11:17

    lasa tot vedeta ramai :D deja 5 interviuri intr-o saptamana.. Felicitari ca ai pus si tu umarul la deszapezire :p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. Mircea Pauseniuc