07.12.2016

Ma scuzati ca va cer si eu sa alegeti intre Stroe si Honorius

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dar macar, asa ca o incercare de debila scuza ca duminica va aduc aminte de politica, va invit sa o faceti aici, la mine pe blog :)

Asadar, va rog sa alegeti intre cei doi, INDIFERENT daca votati sau nu in Secorul 1 (puteti fi si din Tulcea sau de oriunde). Este, daca vreti, un fel de joaca serioasa sa vad si io cam ce ganduri politice aveti :D

Multumesc mult pentru votul dumneavoastra! :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Acesta este primul post despre tampoane

Bodigarzii

17 comentarii

  1. duminică, 17 ianuarie 2010, 10:39

    bine ca ai pus si optiunea ‘nici unul’

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. duminică, 17 ianuarie 2010, 10:41

    @camil
    ma gandisem sa nu pun
    dar mi-am dat seama ca nu va pot jigni in halul asta, asa ca am pus si optiunea nici unul :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. duminică, 17 ianuarie 2010, 10:47

    Nuştiu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 17 ianuarie 2010, 10:58

    Cel din Tulcea a votat! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 17 ianuarie 2010, 11:12

    @Ionut
    repede te-ai simtit tu vizat :)) merci de vot

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 17 ianuarie 2010, 13:55

    In tara castigator va fi Radu Stroe cu 150 de voturi, dar in extern va castiga Prigoana cu 700 de voturi! Nu de alta dar trebuie să urmeze modelul(vezi EBA, TB)…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Bengalezu
    duminică, 17 ianuarie 2010, 15:01

    Trebuia sa-l pui si pe base, asa la deruta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 17 ianuarie 2010, 15:38

    @dn
    da, da, sa voteze ambasadele, sa vina votul de la ambasade :))

    @Bengalezu
    pe stimatul si adoratul presedinte al tarii nu imi permit sa il pun la deruta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 17 ianuarie 2010, 15:45

    Am votat… sper sa iasa cel ce am votat eu :)) (Varianta a 3-a :) , initial vroiam sa votez varianta a 4-a :)) )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. duminică, 17 ianuarie 2010, 16:46

    Sa o facem aici la tine pe blog? uau

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. duminică, 17 ianuarie 2010, 16:54

    @john
    da, stiu, proasta gluma am facut…
    pedepseste-ma si nu mai intra niciodata aici la mine

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. nechita claudiu
    duminică, 17 ianuarie 2010, 18:08

    trebuie in mod obligatoriu sa dam sansa tinerilor ,defapt noi cu ei ne vom trai veacu,hai sa cladim tara sa cum ne-o dorim ,,,gata cu prabisitii astia ,ne sufoca -ce mai _ne respira in gura…..mama lor, son ijos de puta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. duminică, 17 ianuarie 2010, 20:05

    A ieşit „electoratu” român la vot, în mare parte, pensionari. Nici nu ştiau unde votează, dar oare ştiau ce votează?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. duminică, 17 ianuarie 2010, 22:29

    mda..corect! Nici unul for the win!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. luni, 18 ianuarie 2010, 00:11

    nici unul… un alt circ ieftin

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. luni, 18 ianuarie 2010, 08:16

    Am vazut la Antena3 parca o emiskiune in care era Honorius invitat, mare lucru nu stiam despre el, e fiul lui Prigoana si atat. Nu cred ca tb blamat ca a ajuns acolo, e dreptul lui, si-a dorit si a putut, aici e problema.
    De blamat sunt aia care i-au permis, desi overall, l-am ascultat si e de 3 ori mai bun ca EBA care e muult mai departe ca el, ca varsta si „cariera politica”.
    L-au sicanat pe toate partile, si a tinut la tavaleala. Nu zic ca e bun, nici nu m-am gandit sa il compar cu Stroe, indiferent de cine va iesi, efectul va fi acelasi..NUL. Poate mai multa honoare din partea celui mic, sa nu isi rateze cariera inainte de-a o incepe:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. luni, 18 ianuarie 2010, 09:42