04.12.2016

Azi o sa va spun „La multi ani!” si din studioul Antenei 3

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Pentru ca nu puteam sa o refuz pe Roxana si sa nu fiu prezent cu una din febeletile mele in materie de host TV, Alina Petrescu, azi de la 16.00 la 18.00 in studioul Antenei 3. Nu ma intrebati despre ce vom discuta. Cica ceva retrospective de astea ale lui 2009. Om vedea. Cert este ca am un feeling ca si io si Alina ne vom hlizi corespunzator astazi :D

Oricum, ca sa zic asa, profit de ocazie pentru a va ura voua, cei care cititi ce mai scriu io pe aici, exact ce imi doriti si voi mie :) Caci asta e o urare care merge la fix in zilele astea pe care le traim cum putem…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Copiii ies din burtică prin suflet

Fotografia anului 2009 (zoom personal)

27 comentarii

  1. joi, 31 decembrie 2009, 11:13

    La mulţi ani! (în caz că nu ne auzim în studio la Antena 3…)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 31 decembrie 2009, 11:37

    eu îți spun la mulți ani, plus multă sănătate și fericire ție și alor tăi de pe acum. la 18 nu se știe :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 31 decembrie 2009, 12:09

    La multi ani cu sanatate!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. mihai
    joi, 31 decembrie 2009, 13:46

    daca ai semnat contract naspa cu mogulu! vezi cum ajungi tonomat si de revelion? baga mare daca ai luat banu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. Razvan
    joi, 31 decembrie 2009, 13:56

    LA MULTI ANI SI UN 2010 rodnic pentru sportlocal.ro ! Sper sa te ajut si cum pot la site:)

    Razvan Marinescu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 31 decembrie 2009, 13:58

    @mihai
    nu stiu ce m-as face fara prosti ca tine care sa ma distreze permanent
    viata fara voi, anonimii care o aveti mai mica decat o putza de furnica, ar fi searbada
    bai mihai, iti multumesc ca existi, baaaaa!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 31 decembrie 2009, 14:01

    Toata tuitarimea o sa fie cu ochii pe matale :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 31 decembrie 2009, 14:45

    La mulţi ani de pe acuma deşi s-ar putea să mă uit la emisiune cât să te văd.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 31 decembrie 2009, 15:05

    Cu ocazia Sărbătorilor de iarnă , KronosBlog vă urează un călduros LA MULŢI ANI! Să aveţi multă bucurie alături de cei dragi! Fie ca anul care vine să însemne pentru tine o nouă treaptă pe care o urci. Îţi doresc o viaţa împlinită şi fericită! La mulţi ani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 31 decembrie 2009, 16:22

    La multi ani si multa sanatate. Sa ne vedem cu bine in 2010! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 31 decembrie 2009, 17:31

    Hehe, la multi ani Cristi !
    Foarte tare emisiunea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 31 decembrie 2009, 17:59

    […] a fost cooptarea in echipa sportlocal.ro. Am acceptat cu mare entuziasm propunerea facuta de Chinezu de a colabora cu acest site . De atunci, s-au strans o sumedenie de articole semnate de moi, pe […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. mihai
    joi, 31 decembrie 2009, 18:00

    foarte tare gelul tau. genial mi se pare insa falsul tau accent ardelenesc. este minunat ca existi,ca nu ai nici o greata sa maninci dupa ce moneda a cazut in lacas,chiar ma bucur ca nu ai murit de foame. baga mare si in 2010 ca acusi vine campania din 2012

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 31 decembrie 2009, 19:46

    @mihai
    e ultimul comentariu pe care ti-l mai las aici la mine
    nu pentru ca jignesti
    ci pentru ca nu iti asumi cine esti, gigi duru de tastatura
    si asta in ochii mei inseamna ca esti fix nimic
    da’ nimic
    stai tu in lumea ta mizera si lasa-ne pe noi astialalti care ne asumam cine suntem sa traiam
    ca tu nu traiesti
    tu viermuiesti

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 31 decembrie 2009, 20:08

    ai fost prea tare pentru temele emisunii etc

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. Mircea Pauseniuc
    joi, 31 decembrie 2009, 20:58

    …mai baieti …e sfirsitul anului…nu va mai certati….impacati-va !(chiar daca n-o sa va tzucatzi)
    …apropo’s de emisiune ….mi-a placut un cuvint rostit in grai ardelenesc : „chimese” …in loc de camasa…….in alta ordine de idei ….un calduros „LA MULTI ANI”!
    „tutulor”celor ce misuna prin blogosfera !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 31 decembrie 2009, 22:01

    Sănătate, linişte sufletească, bucurii şi împliniri de suflet alături de toţi cei dragi, un Nou An în care să auzim şi de Bine..
    La Mulţi Ani!
    Fuego – adună-i, Doamne, adună, pe cei cu inima bună :
    http://www.youtube.com/watch?v=b6jFaX7o-J8
    Sibilla

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. vineri, 1 ianuarie 2010, 11:02

    Da, da, te-am vazut, ai fost cel mai relaxat de acolo ;)
    Iar dupa ce s-a chinuit stilista respectiva sa explice etc etc, replicile tale au fost absolut geniale!
    La multi ani fericiti si sanatosi alaturi de familie si succes in proiectele tale!
    Sper sa putem colabora in acest an! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. vineri, 1 ianuarie 2010, 13:43

    […] speranta planeaza prin prezenta soarelui. Leapsa merge mai departe catre R.R. , Asaftei Dragos , Chinezu si tie daca iti face cu ochiul. Poti alege orasul tau de suflet sau pe cel in care locuiesti […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. vineri, 1 ianuarie 2010, 15:07

    da fain ai fost :) la multi ani la toti romanii si la chinez. si sa dea bunul dumnezeu sa aveti un an cat mai bun. spre exemplu eu am pasit in noul an cu sistemul audio ars… ca fu revu prea incins :) e de bine daca ai primul ghinion la nici 2 ore dupa inceperea anului? :)

    PACE!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. George Serban
    vineri, 1 ianuarie 2010, 15:37

    Am vazut! La multi ani! Succes in … toate cele!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. vineri, 1 ianuarie 2010, 19:20

    La mulţi ani, da’ de-acasă…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. vineri, 1 ianuarie 2010, 20:15

    la multi ani si tie!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. vineri, 1 ianuarie 2010, 20:24

    La multi ani si numai bine!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. vineri, 1 ianuarie 2010, 23:08

    Cine plăteşte nota?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. sâmbătă, 2 ianuarie 2010, 00:58

    Te-am vazut, mi-a placut emisiunea! Felicitari!
    La Multi Ani, sa ai un An nou minunat, sa te bucuri de familie si de toti cei dragi, sa fii sanatos, sa ai numai impliniri si realizari. Un an 2010 cu tot ceea ce iti doresti! Si multe multumiri. Cu drag, Corina

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. sâmbătă, 2 ianuarie 2010, 02:48

    La Multi Ani Chinezu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde