04.12.2016

Open Coffee se deschide luni 21 decembrie in Baia Mare

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Luni, 21 decembrie, la Open Coffee Baia Mare voi prezenta eu noile sectiuni de pe sportlocal.ro, va veni si Cipri Cozoplean de la Globe Hosting sa ne povesteasca despre gazduiri si domenii si alea alea si mam gandit sa il chem si pe Dan Borota care sa ne povesteasca cum si daca l-a ajutat pagina sa de MySpace.

V-am mai spus de multe ori ca initiativa Open Coffee mi se pare una excelenta si ca sunt abonat in fiecare joi dimineata la aceasta onorata adunare care se intampla in Bucuresti.

Cum in weekend am de tras o fuga pana in minunatul oras Baia Mare (si zic asta fara misto, caci Baia Mare a fost, este si va ramane pentru mine orasul meu minunat in care am copilarit), mi-am zis in barba onlineeana ia sa fac io o editie de Open Coffee si acolo. Prima. I-am cerut foarte disciplinat voie lui Viorel Spinu, care, la fel de disciplinat, s-a aratat incantat de initiativa mea.

Asa ca, dragii mei, va invit pe care vreti si care puteti luni, 21 decembrie, de la 9.30 la Open Coffee Baia Mare in sala de conferinte de la etajul 2 a cladirii Raiffeisen Baia Mare (Bd. Unirii, vis a vis de Casa Tineretului), intrarea din stanga. Intrarea e libera, dau eu o cafea, o apa si, hai ca imi sunteti simpatici, un suc :D

Ce se intampla la Open Coffee? Ne adunam cei din onlineul baimarean (care vor sa vina), discutam despre proiectele din online, socializam, schimbam impresii. O sa anunt cel tarziu maine proiectele care se vor prezenta luni. Keep in touch.

Pana una-alta, cei care vreti sa veniti puteti da un comment aici ca sa vedem cat de cat cum stam. Adica sa vad io cata cafea trebe sa aduc :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Welcome, UrbanKid!

No servus, #baiamare ! Adica despre Blog Meet 3 Baia Mare

32 comentarii

  1. marți, 15 decembrie 2009, 22:49

    PREZENT ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 15 decembrie 2009, 22:51

    al naibii sa fiu daca nu vin si eu. sunt relativ nou in online-ul baimarean, vreau sa-i cunosc si pe ceilalti. sa stii ca eu beau suc:)) sa-ti notezi undeva:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 15 decembrie 2009, 22:52

    Prezent :d

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 15 decembrie 2009, 22:59

    Și eu vin! Cu mai mulți!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 15 decembrie 2009, 23:01

    Prezent !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 15 decembrie 2009, 23:10

    […] vrea să vină să lase un comentariu la articolul lui Chinezu Adaugă articolul […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 15 decembrie 2009, 23:19

    Deci in 21 Decembrie de la 9.30 dimineata, in sala de conferinte de la etajul 2 a cladirii Raiffeisen Baia Mare, intrarea din stanga. Intrare libera. Pai am sa dau de stire la Blog Meet-ul din 19 Decembrie si te anuntam cati venim >:) http://www.zerocinci.blogspot.com/2009/11/blog-meet.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 15 decembrie 2009, 23:29

    de unde aduci cafeaua, maestre? :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 16 decembrie 2009, 01:01

    Ce păcat că nu locuiesc şi eu într-un oraş mai mare, tare aş vrea să particip şi eu la astfel de evenimente.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 16 decembrie 2009, 01:14

    Pana la faza „cei din onlineul baimarean” parea interesant. Dupa aia…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 16 decembrie 2009, 01:21

    Trece’ma pe lista. Cat despre cafea…fac economii pentru una. ;))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 16 decembrie 2009, 01:39

    intra pe http://www.asvrea.com
    si propunem impreuna 100 de idei care ar putea schimba Romania

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. annamaria somay
    miercuri, 16 decembrie 2009, 10:09

    Felicitari pentru initiativa chinezule! Mi-ar fi placut sa pot veni si eu, dar din pacate nu voi fi in oras. Sper insa ca vei mai organiza astfel de evenimente la care cu siguranta voi participa si eu. Bafta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 16 decembrie 2009, 11:12

    ma anunt si eu, tine cineva un loc ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 16 decembrie 2009, 13:32

    Ufff, si eu vreau, dar lucrez la ora aia :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. miercuri, 16 decembrie 2009, 16:18

    Voi fi si eu. Eu beau cafea tare sa zici la bar :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. miercuri, 16 decembrie 2009, 16:23

    Uai ce intalnire matinala :) Macar pentru asa ceva sa ma trezesc devreme daca pentru facultate nu. Vin vin!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. miercuri, 16 decembrie 2009, 16:27

    Pacat ca unii „munceste” la mogul… scuzati… la patron, la ora aia! :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. miercuri, 16 decembrie 2009, 20:54

    cosminoc… zi`i la mogul sa`ti dea voie sa mergi si poate scrii si un articol despre asta ca sa mai cetim si noi alte cele… uite o initiativa chinezeasca demna de relatat. cat despre mine nu poci ca nu lucrez la mogul ci la industrias si astia nu iarta :) dar il provoc pe chinez de fata cu martori la o cafa inainte sau dupa… cand putem sa ne nimerim :)

    spor si felicitari pt idee!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. miercuri, 16 decembrie 2009, 22:30

    Foarte misto initiativa! As veni si eu insa ma tem ca doar pe marti-miercuri ajung in Baia Mare. Poate organizati una si intre Craciun si Anul Nou si vor reusi sa ajunga mai multi.

    Oricum asteptam „procesul verbal” de dupa :)

    Have fun!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. joi, 17 decembrie 2009, 20:06

    pana mea!si eu,regina din nord a blogului erotic, fix de la 10 incep sa inregistrez pt em de craciun.ce ciuda mi-e!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. joi, 17 decembrie 2009, 20:38

    buna treaba aiasta pe care o gandishi. poatie ca ar fi mers oleaca mai binie ashe, mai pa sara, cand si noi terminam cu lucru campului pe online, ne mai adunam cu gandurile si putiem sta la taclale pa indelete. da om fa’ cumva si om mere ca tare incantatz suntem die initziativa dumnevoasta. sa o tzai tat ashe. binie? ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. joi, 17 decembrie 2009, 21:05

    prezent un baimarean adevarat

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. vineri, 18 decembrie 2009, 13:30

    si eu vin se pare, impreuna cu baiamare.wordpress.com. Adina vad ca vine si ea. ne auzim!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. vineri, 18 decembrie 2009, 17:52

    prezent la apel! cafea luuuuunga cu lapte servesc :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde