06.12.2016

Propun ca hăhăitul lui Băsescu să devină imn oficial

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Băsescu face ce face cu noi toţi pentru că noi toţi îl lăsăm.

Clasa politică românească îl lasă.
Societatea civilă românească îl lasă.
Presa românească îl lasă.
Poporul român îl lasă.
Noi toţi îl lăsăm.

De aceea propun ca hăhăitul lui Băsescu să devină imnul oficial al României. Pentru că merităm.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ce-ţi doresc eu ţie, băi paranghelie…

Băsescu pătrunde adânc bloggerii…

10 comentarii

  1. vineri, 6 noiembrie 2009, 13:24

    […] This post was mentioned on Twitter by chinezu, Ionut Iancu. Ionut Iancu said: pe mare daca e…aici nu mai avem nevoie de el RT @chinezu: Propun ca hăhăitul lui Băsescu să devină imn oficial http://sp2.ro/baacce […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 6 noiembrie 2009, 14:43

    da unde i-am gasit bai fratilor? …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 6 noiembrie 2009, 17:09

    Nicio grijă, dacă mai cîştigă un mandat, aşa va fi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 6 noiembrie 2009, 17:37

    scump, domne, scump! trebuie sa-l imbatam inainte si nu ne permitem :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. lol
    sâmbătă, 7 noiembrie 2009, 00:22

    Cred ca mă repet cu întrebarea?, eşti sadic din fire sau doar conjunctural!! Eu sunt misogin dar nu masochist aşa ca propun sa băgam imnul pe care îl propui matale in basanaul ăluia de hahaie!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 7 noiembrie 2009, 03:14

    Da ce tanar era base al nostru inca mai avea suvita buclucasa.Te-ar interesa un link exchange?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. Adrian SM
    sâmbătă, 7 noiembrie 2009, 08:41

    Vrei sa ne omori cu zilele???

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 7 noiembrie 2009, 13:03

    Am gasit-o pe net:

    Toata tara il admira cand il vede-n Golden Blitz /
    Doar asa poti sa tii pasul,cand ai bot de blonda-n slitz /
    Chiar de te-am votat odata,nu ma mai inseli usor /
    Recunosc ca-n ’04 am fost orb votand un chior /
    Si inchei,gandind amice ,ca-s satul de dictatura /
    Cine o sa te voteze ,sa ma suga drept la …rima…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde