10.12.2016

Incearca-l pe Mircea Geoana inainte de a bea din el

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Deci asta e cea mai tare fotografie din campania electorala de pana acuma. Si apartine baimareanului meu zmenta.ro. Il vedem pe Mircea Geoana suprapus peste un vechi outdoor de Bergenbier. Si uite de haloima a iesit :)

geoana

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Adrian Ciubotaru: Pe termen scurt, toţi putem fi isteţi

Eu am uitat. Da’ mogulul nu…

9 comentarii

  1. miercuri, 28 octombrie 2009, 21:06

    […] This post was mentioned on Twitter by chinezu, chinezu. chinezu said: Incearca-l pe Mircea Geoana inainte de a bea din el http://sp2.ro/b11290 […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 28 octombrie 2009, 21:07

    E…de tot râsul, da nu-mi pare rău, numai lui Geoană i se putea întâmpla aşa cevfa. Tare de tot!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 28 octombrie 2009, 21:17

    Una bucată campanie electorală dintr-un orăşel ce include în numele său Mare. BAIA MARE !!! Era bai dacă imprimau pe un material nou :)

    merci de link şi tag :), am TAG pe Chinezu !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 28 octombrie 2009, 21:25

    Prin Manastur, pe undeva, pe un stalp ar iesi haiu’ lumii daca peste afisu’ lu’ Basescu s-ar lipi „cumparam par intre orele 9-16”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 28 octombrie 2009, 22:50

    Vezi de treaba, Chinezule, ca e buna de tot chestia. Se vede destul de bine indemnul de a-l incerca si pe Geoana ca … presedinte.
    Sunt sigur ca baietii nu s-au gandit, dar le-a iesit la marele fix!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 29 octombrie 2009, 08:46

    @irongates
    se putea intampla oricui
    nu candidatul e de vina, ci echipa lui
    doar ca daca i s-a intamplat lui geoana e mai amuzant dupa porecla pe care i-a lipit-o iliescu :))

    @zmenta
    treci pe la casierie maine :))))))))))

    @Nicu
    :)))))))))))))))))

    @sictireli
    hai ca m-ai dat gata cu interpretarea ta :))))
    o aprob afirmativ :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 29 octombrie 2009, 09:56

    Io zic sa nu-l incercam deloc. Cine stie ce amaraciune are in el :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 29 octombrie 2009, 12:02

    Si eu zic sa nu-l incercam. Sa vedem daca face spuma. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. luni, 2 noiembrie 2009, 19:19

    Pentru ca vreau o schimbare,pentru ca vreau o Romanie mai buna,pentru ca vreau mai multe locuri de munca pentru ca m-am saturat de atatea promisiuni fara niciun rezultat la Brasov votam MIRCEA GEOANA.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde