09.12.2016

Bietul Mircea Badea, ce bataie ia de la "Jurnalul altfel" al Realitatii! Gata clovnule, poti sa mergi linistit acasa…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ce am zis io în titlu a zis Robert Turcescu pe twitter.

Uite de aia e mişto twiteru, că poţi spune pe el lucruri pe care live, faţă în faţă nu prea te ţine să le zici. Sau, mă rog, nu te lasă religia…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Iar am înălţat zmeul

Patapievici e noul președinte de la Steaua și Pleșu noul director executiv de la Dinamo

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 7 august 2009, 11:49

    Fiecare cu convingerile lui religioase, dar eu nu las pe Badea pentru Realitatea, orice s-ar da acolo. Astfel, ţinând cont de calitate, „În gura presei” a avut o audienţă de 95%…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 7 august 2009, 12:27

    Şi cât a aşteptat Turcescu să-i spună asta. Cum spunea şi vechiu proverb chinezesc, dacă ai răbdare şi te uiţi la râu, la un moment dat vei vedea şi cadvarul duşmanului venind plutind.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. matilda
    vineri, 7 august 2009, 15:09

    Vulpea cand nu ajunge la struguri… Sa mai invete Turcescu, sa mai invete !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. calindonca
    vineri, 7 august 2009, 22:20

    Am urmarit emisiunea lui mircea badea ceva timp si pot spune ca il respect si apreciez pentru curajul de a spune ceea ce vreau si mai ales pentru luxul care si-l permite de a cine este cu adevarat!

    Bravo!

    Apropo, si eu am fost si inca sunt blamat pentru acelasi curaj: http://www.calindonca.wordpress.com

    INVIDIA: impozitul pe maretie platit de cei deosebiti!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 8 august 2009, 00:35

    OK. Super. Despre cei vorba?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 8 august 2009, 11:56

    Sti cum este: aia au audienta dar a lor nu este inteligenta. Ce conteaza? se vinde? Se vinde :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 8 august 2009, 23:30

    Cred ca si Turcescu se uita la Badea da dimineata in reluare :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 9 august 2009, 13:29

    mirciulica …?! un nume predestinat marilor „victorii” 1

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 9 august 2009, 13:35

    Si nimeni n-a zis-o pe aia dreapta, Badea (si-a luat) si ia bataie in continuare ca e in concediu. Adica asta era idiotenia.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde