10.12.2016

Deci să ridice mânuţa sus cine nu înţelege din poza asta că EBA este ţigancă

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Şi pentru că, din nou, acribia mea semantică lasă masiv de dorit, vreu să precizez, cu un plictis teribil, că poza respectivă apare pe un site străinez, citit de străinezi şi, deci, ce altceva ar putea înţelege ei din poza asta şi care să contribuie la întărirea brandului de ţară al României?

Susa: jezebel.com.
Via Diana Bobar.

romania060409

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Waiting for tolo.ro

Tareeeeee! Primul tratament online pentru deficitul de curaj

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 5 iunie 2009, 10:46

    Dar nu pentru asta o iubim :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. fish
    vineri, 5 iunie 2009, 11:02

    esti jegos la faza asta. n-am nimic cu eba, tac’su (ala care respira greu) sau oricine din politica, da’ asta e jegos.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 5 iunie 2009, 11:06

    Eu tot ce’am inteles e ca fata e in campanie electorala si ca, daca trebuie, e dispusa sa dea si putin din fund pe ritmul propus de electorat !
    Asa ca o voi ajuta si, dupa posibilitati , cu ceva muzichie ! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 5 iunie 2009, 11:11

    @fish
    prietene
    superficialitatea ta ma incanta si imi da sperante de viitor
    hai sa iti traduc ce am zis io mai sus: cati din strainii care se uita la fotografia asta zic uite ce nestemata de candidata romanca si cati zic uite ce tiganca romanca?
    ma bucur ca iti asumi fenomenal de vertical parerea cand faci pe cineva jegos intr-un anonimat impecabil
    succesuri iti doresc

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 5 iunie 2009, 15:20

    tiganca sau nu, n-as vrea s-o vad pe asta dimineata, nefardata cu 1 cm de font de ten

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 5 iunie 2009, 23:40

    Fiecare pasare pe limba ei piere!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. johnsmardoi
    sâmbătă, 6 iunie 2009, 08:22

    nu prea se intelege asta

    trophymanager.com/index.php?ref=142430
    MANAGER DE FOTBAL ONLINE

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 8 iunie 2009, 16:34

    Implicat in campania P.E. pana peste cap am ramas oarecum surprins de shortcut-urile uzitate de catre „prea-stimabilii” nostri [contra]candidati. Asa ca intrebam aseara, in sediul partidului – Who the „fuck” is Alice ?!
    Apoi vad repugnanta imbratisare dintre cei doi si imi pica fisha … haolo traitzar neamu’, de la Stolo pan’ la Bahmu’ – EBA chiar a reusit de una singura ? Tatucu n-a ajutat-o deloc ?! Ba esti prost (imi zice un coleg) – asta a facut atatea lucruri pentru Romania incat a reusit de una singura … no hands, no lips, no brain man – Je suis tres heureux de vous rencontrer Roumains
    EBA – Elucubrarea.Basesciana.Apogeotica – asta da titlu, nu maestre ?!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde