05.12.2016

Extraordinar ce site urât are Clubul Român de Presă

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Stai liniştită, Indira, că nu tu eşti de vină la faza asta. Dar, zău aşa, trebe să faci ceva ca să schimbi oribilitatea aia de site. Crede-mă că şi io sunt mare fan al minimalismului în design. Dar numai când minimalismul ăsta spune ceva.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Piticu zice că

Eroii nu iau pauză niciodată…

Niciun comentariu încă

  1. joi, 12 martie 2009, 13:50

    Nu e urît, e foarte prost. Trebuie să derulezi tot ca să afli ce este CRP şi ce vrea el.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 12 martie 2009, 14:03

    seamana cu al tau :)))
    adica e facut dupa chipul stapanului! :p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. indira
    joi, 12 martie 2009, 14:16

    te-am receptionat chinezule. in liniste si fara vorbe mari. ne vom indrepta estetic si functional. ca doar suntem organizatie care se pretinde. si starneste interesul :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 12 martie 2009, 14:27

    Lucia Verona:
    pai ce cauta poetii pe siteul CRP? vrei sa intri in presa, ai :D

    Ionut:
    blogul precum cainele, cum ar veni :D

    Indira:
    ca cauti, draga, comentand pe bloguri? nu ai si asa destula treaba? :D
    iti tin pumnii in continuare…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 12 martie 2009, 14:39

    Mulţumesc pentru compliment, aş vrea eu să fiu poet, dar nu e cazul :) Şi nu, nu vreau să intru în presă, vreau să ies :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 12 martie 2009, 14:45

    Lucia Verona:
    am inteles
    deci, zic, pot sa ma angajez fara probleme la radio erevan :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 12 martie 2009, 15:49

    Sigur că da :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 12 martie 2009, 16:00

    pai omul sfinteste locul si cainele copacul! :))

    eu ziceam ca blogul e facut dupa chipul si asemanarea celui care il conduce .. pai daca e chel, morocanos, mincinos, zdreturos (dar plin de bani), ofticos … site-ul cum sa fie? nu la fel!?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 12 martie 2009, 17:32

    Ionut:
    sefule vezi ca de ceva (putina) vreme nu mai e ctp sef la crp
    e indira crasnea

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 12 martie 2009, 19:14

    chinezule:
    stapane nu se schimba cu nimic situatia … tot la fel e, mai putin epitetul „chelios” :D

    greseala mea e ca n-am citit postul cu f mare atentie! Ea seamana in priviri cu Basexu! :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 12 martie 2009, 21:33

    totusi,nu-l intrece pe cel al edu.ro sa fie clar:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde