06.12.2016

Mulţumesc Antenelor că m-a scăpat de contul meu de pe youtube drăguţul

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

În sfârşit. Era şi cazul. Pentru că, în nemernicia mea, mai decupam io de prin emisiunile de pe la trustul voiculescian, le puneam pe youtube drăguţul şi apoi le aburcam sprinţar pe blog sau, pentru că sunt de o prietenie fundamentală, le dădeam şi altora spre uzufruct.

Dar gata, băăăă, cu furtişagul. Antenele mi-au făcut reclamaţie la youtube drăguţul şi youtube drăguţul mi l-a suspendat pe cont de acuma respir şi io uşurat că dacă îmi mai cere cineva să îl ajut cu o captură dau din umeri şi zic „sună, bă, la Antene!”.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Deci cum e cu 200 de RON ca să îţi faci blog pe wordpress?

E a patra ningere pe anul asta…

9 comentarii

  1. vineri, 20 februarie 2009, 11:45

    lasa ca le pui de acum incolo pe videonews.ro

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 20 februarie 2009, 12:36

    glumesti…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 20 februarie 2009, 12:39

    zoso:
    acolo sa le puna ei
    ceea ce si fac…

    mihnea:
    daaaaaaaa
    tot sunt o gluma la faza asta :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 20 februarie 2009, 13:08

    nu da me scuzati, cum zicea si ala uratul de deasupra mea, oricum le pun pe net, ce caca de vaca e asta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 20 februarie 2009, 14:41

    Ah, deci nu am fost singurul căruia i s-au şters clipuri din emisiunile Antenelor? Damn! Oare ce ne facem? Nu mai există alte soluţii videoshare :D .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 20 februarie 2009, 15:35

    chinezu, fii pozivit, nu tre sa le mai pui tu, o fac ei :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 22 februarie 2009, 01:19

    Eu iti multumesc din suflet, oricum. Duminica frumoasa!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 22 februarie 2009, 15:47

    dragilor, asta e corina
    printre toti oameni la care ma gandisem cand am scris alea mai sus, corina nu era nici pe departe
    dar ea s-a simtit totusi sa zica ceva
    de vina e excesiv de multul bun simt pe care corina il are
    si care bun simt sper sa nu ii dauneze prea mult in cariera…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde