05.12.2016

Doamnelor şi domnilor, şi tu bă Ghiţă, Miss Camera Deputaţilor!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Sunt fan de Şuţu. Dar să nu mai ziceţi la nimeni. De bloggerul Şuţu, zic. Că mai trebe să bem neşte beri ca să mă fac tovarăş cu el pe baze serioase de relaţii recipric avantajoase. Asta cu Roberta care nici nu mai ştie dacă e preşedintele Camerei Deputaţilor şi participă la concurs de Miss sau e miss care s-a rătăcit prin Palatul Parlamentului e mortală.

Uitaţi-vă şi voi la toate pozele şi ziceţi că nu vă vine să strigaţi „I want world peace!!!!”.

roberta

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum îşi bagă pula District Gaz Nord fix de dimineaţă

De obicei sunt tovarăş cu jandarmi. Azi dimineaţă nu…

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 6 februarie 2009, 13:12

    aduce a Margaret Thatcher, nu crezi ?
    serios vorbesc.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 6 februarie 2009, 13:35

    Si pe mine m-a luat lumea in bascalie, cand am zis ca am fantezii cu politiciencele acu o saptamana! :d

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 6 februarie 2009, 14:27

    e cea mai misto dintre toate duduile din politica romaneasca.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 6 februarie 2009, 15:07

    Ti s-a facut vreun dosar si vrei sa influentezi cu ceva ca esti prieten sau esti fan Sutu? ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 6 februarie 2009, 21:56

    Deci aceastea sunt neste misoginisme de cea mai joasa clasa. Parerea mea. ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 7 februarie 2009, 00:47

    @Jinx – atunci insemna ca nu ai vaut-o pe Anamari Dancs: http://www.dancsannamari.com/flash/index.php
    Asta da bunosca, nu ofilita asta de Roberta! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 7 februarie 2009, 12:00

    @artistu
    Io tot cu Roberta votez. In plus ala care io facut site-ul la fatuca asta de care zici tu ar cam trebui dat afara, nici macar niste redimensionari ca lumea de poze nu stie a face.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 7 februarie 2009, 13:53

    O presedinta balkanica nu?

    cred ca au pus-o presedinta ca deputatii aia bosorogi sa nu mai doarma tot timpul si macar sa-si clateasca si ei ochii. Parca o cheama Alunastase sau o confund cu alta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 8 februarie 2009, 14:52

    Pe cat de desteapta, atat de frumoasa!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 9 februarie 2009, 14:06

    eu o votez fiindca e singura candidata pe care o stiu :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. luni, 9 februarie 2009, 18:51

    ea mi se pare noua elena udrea (scuze de literele mici, dar asa am simtit)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. luni, 9 februarie 2009, 18:54

    io, in calitatea mea de fan shrek, zic ca asta e fiona… :)) ziua printesa si noaptea capcauna… sau invers? :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. luni, 9 februarie 2009, 20:40

    Vezi că pretenaru’ tău Şuţu a luat una peste bot!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. vineri, 13 februarie 2009, 20:00

    acum iomi doresc si mai mult sa-mi #&%$ alesii. mai ales pe asta, chit ca nu-i aleasa mea :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde