03.12.2016

Dragii mei de pe la Antena 3, ce dracu, băăăăăăăăăă???

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dragii mei pe care vă mai ştiu pe la plantaţia voiculesciană,

Vă scriu aceste rânduri sprinţare pentru că vă vreau tot binele din lume, cu ratingul aferent. Dar, la fel cum vă vreau binele, vă promit că, dacă îmi mai jigniţi receptaculul de telespectator care se uită la Antena 3 prin aducerea lui Codrin Ştefănescu în studio, io dau rapid pe Realitatea şi dracu ştie când mai vin înapoi pe la voi.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

O umilă părere despre răhăţişul ăsta biometric

Mişto asta cu Insula Şerpilor. Dar vă daţi seama câtă şerpăreală urmează?

Niciun comentariu încă

  1. marți, 3 februarie 2009, 11:52

    N-ai şanse de scăpare nici dincolo…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 3 februarie 2009, 12:00

    E peste tot, Chinezu! Dar poate vrei sa o vezi pe Magda Ciumac_! Acolo…nu-i!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 3 februarie 2009, 13:12

    Chemaţi-l, băăăi ! Că poate măcar aşa încep eu să mă uit. Şi avem operaţie de sumă zero.
    Da’ nici dincolo…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 3 februarie 2009, 15:24

    Vestea proasta e ca Tancul apare mai des la Realitatea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 3 februarie 2009, 15:28

    Nu, nu, nu!!! Să-l cheme mai des, poate nu mai apare la Realitatea. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 3 februarie 2009, 15:50

    Domnul Codrin Ştefănescu este un personaj cunoscut? Dacă da, cred că l-am ratat…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 3 februarie 2009, 17:18

    C.Ş. e prea efervescent în bătutul câmpilor cu graţia unui hipopotam de stepă. cîteodată mă lasă făr’ de acid în bere. şi atunci mut canalul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 3 februarie 2009, 18:50

    Da, e dezgustator :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 3 februarie 2009, 20:24

    deci tot in animal planet mi-e speranta…
    fi-mi-ar zoon politikonul sa-mi fie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. dan
    marți, 3 februarie 2009, 21:07

    cine e codrin stefanescu? pe bune

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 4 februarie 2009, 13:16

    @dan, cum dpdv politic n-am ce-ti spune despre realizarile sale, iti dezvalui doar ca a fost iubitul anei maria prodan :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 4 februarie 2009, 15:42

    Pai dar Codrin stefanescu nu face parte din marea familiea INTACT-ista-GRIVCO-ista-PC-ista si Rombell-ista?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde