09.12.2016

Mircea Badea şi mucii lui Ciutacu

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Via Monitoring Media.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ana Birchall s-a răzgândit

Sunt onorat sa pierd in fata lui Doc

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 23 ianuarie 2009, 13:51

    intr-adevar, valoare maxima.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 23 ianuarie 2009, 16:23

    Cand nu-ti iese oricum ai dao, o bagi pe aia cu cucuveaua…
    scuzati cacofonia

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 23 ianuarie 2009, 20:15

    Si eu care credeam ca Ciuty e asa de slab din cauza ca se hraneste cu muci.:-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. MMHolding
    vineri, 23 ianuarie 2009, 21:13

    Ce mai faceti, domnilor?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 00:32

    Deci e bine ca e pe internet ca poate e uni oameni careau plecat din tara si acum le trece din dor.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 12:35

    „Ce mai faceti, domnilor?”

    dezbatem mucii lui Ciuty pe care i-a eternizat Badea si Chinezu in bloglandul romanesc. :-)…daca nu in toata Romania. De o saptamina toata Romania vorbeste de micii lui Ciuty. :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 13:09

    Mai trebe ceva subiecte noi oameni buni.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. Liber
    sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 15:12

    Buna Ziua la toti.Poate am gresit unde postez,daca am gresit please delete.Vreau sa imi promovez si eu link’ul http://www.magneticmarketing.ro/?r=b8c7b6a06c321d12e3005ffc07788e97 intrati inregistrativa si activativa contul si citi raportul o sa incepeti sa faceti ceva bani marunti la inceput…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 18:04

    Chinezule se pare ca, criza ecnomica din Romania a gasit inlocuitoare la mincare.

    Ia uite ce ne ofera …Liber:

    » Raport TOP SECRET.

    » Instructiuni de utilizare a sistemului.

    » Posibilitatea de a incepe imediat activitatea.

    » Acces la panoul de control al sistemului de unde iti poti monitoriza rezultatele.

    »Informatii si actiuni recomandate.
    Si toate acestea le primesti gratuit. Asadar, daca vrei sa aflii mai mult despre ce am pregatit pentru tine acceseaza butonul de mai jos si completeaza formularul de inregistrare.

    Interesant ce ofera contra bani…:-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. manuela
    sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 19:56

    Îmi pare rău că nu ştiţi să vă respectaţi în mass-media pentru că explicaţia lui Badea nu se cădea a fi făcută fără ca noi să ne dăm de pereţi că nu ştim ce are Ciutacu! Fiind colegi poate ar trebui să vă respectaţi şi astfel nu vom aprecia mai mult pe unul şi mai puţin pe celălalt având în vedere că aprecierile vin din ceea ce faceţi ar ceea ce faceţi nu se suprapune ca să nu mai ştim cine l-a gândit. Nu cred că am spus exact ceea ce am gândit dar ce e clar e că îmi pare rău de amândoi pentru că vă apreciez la fel de mult.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 20:29

    ” Nu cred că am spus exact ceea ce am gândit”

    Esti blonda?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 21:24

    Bine că ne-a lămurit Badea că Ciutacu nu e aşa un mucos…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. zahdiva1
    duminică, 25 ianuarie 2009, 01:32

    speechless =))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. duminică, 25 ianuarie 2009, 03:01

    hmmm!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. duminică, 25 ianuarie 2009, 03:08

    Mircea , că esti cel mai bun , se vede. Ai grijă totusi să nu ti se urce la cap. Nu uita că modestia totusi nu a ucis pe nimeni. În rest,.. spor la muncă tov-ule, că ai nevoie si ai rate la bancă de plătit. Ce vrei ?,.. toti plătim într-un fel sau altul tributul prostiei. Te salut Isy.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. ciuta
    duminică, 25 ianuarie 2009, 12:29

    Oricat as tine la Victor Ciutacu(VC), trebuie sa recunoastem ca are o problema cu fluidele.
    Du-te, nene, la doctor! Te faci de ras pe tot WWW-ul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. luni, 26 ianuarie 2009, 01:19

    e pur si simplu Mircea Badea :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. luni, 26 ianuarie 2009, 17:26

    ce tare:) bv ma. interesant procesul tehnologic:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. carmen
    marți, 10 februarie 2009, 09:12

    nu stiu cum ati deschis raportul asta top secret ca eu nu am reusit.poate ma ajutati. l-am descarcat si nu pot sa-l deschid! mai bine zis nu ma lasa!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde