10.12.2016

Raport despre piticu' cu Excel

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Alecul meu de 9 ani şi un pic, care pentru mine e una din marile minunăţii ale universului întreg, s-a apucat să înveţe Excel. Şi azi a făcut primul lui grafic. Sunt un tătic foarte, foarte, foarte, foarte norocos…

grafic-alecu

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Antena 1 – minuscul tratat despre cum să îi tratezi pe cei care cumpără spaţiu publicitar

Votez, fi-mi-ar obiceiu’ al dracu’…

Niciun comentariu încă

  1. luni, 10 noiembrie 2008, 20:47

    zi-mi si mie cum se fac copiii de felul asta, ca ma bate un gand :-))
    sa-ti traiasca!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 10 noiembrie 2008, 22:21

    apoi asa de gratis vrei sa iti dau reteta? :D
    lasa ca mai vin pe la cluj si negociem…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 11 noiembrie 2008, 00:19

    M-ai speriat… credeam ca vorbesti de „colegul de blogosfera” Piticu21. Sa iti traiasca si sa iti ofere mereu as surprize placute! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 11 noiembrie 2008, 04:59

    Mosule, stii ceva?
    Voiam sa-ti zic de Ana lui… Manole. Asa e corect politic, nu, sa-i zicem?
    Voiam sa-ti zic de Tom Hanks, care foarte-mi place, de se cheama si laptopul meu Wilson…
    Voiam sa-ti zic de California Dreamin, unde cred ca e fortat kusturitianismul. Scuzati barbarismul. N-am gasit alta rima…
    Voiam sa-ti zic de alte filme. Reale sau… artistice.
    Dar iti zic doar atat: sa dea Domnul sa te bucuri mereu ca esti un tata norocos! Restul nu conteaza.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 11 noiembrie 2008, 15:21

    Nu ma mira chinezule: aschia nu sare departe de lemn. Micutii de azi, is mult mai inteligenti decat eram noi candva, la varsta lor, iar daca are ce invata de la parintii lui (iar la tine nu s-ar zice ca n-ar avea ce!), candva, vei constata cu mandrie, ca ai fost depasit de copilul tau. Sa-ti traiasca, sa fie cuminte si sanatos, ca destept se vede ca este. O saptamana minmunata!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 11 noiembrie 2008, 15:21

    Scuza-mi literele in plus!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 11 noiembrie 2008, 16:21

    ft tare baiatul tau, dar nu-mi dau seama ce indica graficul ala :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 13 noiembrie 2008, 13:53

    „Copii de bloagheri morosheni”
    vezi ma ca vreau sa fur toti copiii de moroseni (tramite o poza ceva) ca sa va laud la mine in bloc sau nah, blog. pe a lui cip il am deja. :) Mai avem pe cineva?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 13 noiembrie 2008, 13:55

    PS: am un Pokemon la mine in bloc. Asa il cheama pe puradeu :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde