26.06.2016

Mihaela Rădulescu: Sunteţi nişte amatori, sunteţi nişte neprofesionişti!

Uite că sunt şi eu o dată în viaţă de acord cu Mihaela Rădulescu. Pentru că mizeria pe care au executat-o cei de la emisiunea nu ştiu care de la Antena 2 este o mare, mare porcărie.

Sigur că sunt unii care spun că zoso e de vină că doar el e cel care a făcut poza aia trucată. Mâncaţi rahat, băi profesioniştilor! Zoso s-a distrat şi e fix dreptul lui să aibă amuzamente de astea mai ciudate în program. El a făcut-o pe blog, în scris, voi aţi făcut-o oral, în emisiune. Fără o minimă verificare, dar ce zic io minimă, minusculă e mai potrivit. Absolut firească reacţia de enervare a Mihaelei Rădulescu.

PS. După ce am fost de acord, în premieră, cu Mihaela Rădulescu, uite că sunt în postura de a sări în apărarea lui zoso. It works for me…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

SENZAŢIONAL: România a obţinut primele URIAŞE trei puncte!

Trag adânc dintr-o ţigară în timp ce scriu ultima dată despre porcăria cu Mihaela Rădulescu şi antifumatul lu' peşte

41 comentarii

  1. joi, 11 septembrie 2008, 10:28

    te risti. o sa cazi greu la stomacul suporterilor :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 11 septembrie 2008, 10:32

    zoso:
    lasa, mai, noi sa fim sanatosi :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 11 septembrie 2008, 10:33

    eu am inceput sa mai tuşesc, schimb des berea si aerul e mai racoros pe aici…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 11 septembrie 2008, 10:43

    […] via chinezu Tags: furt, intact, jurnalism, jurnalism online, mizerii, televiziuni […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 11 septembrie 2008, 10:59

    Gadea e parca director la A2 asa-i ? Parca Badea e si el ceva p-acolo ? Nu ma mai mira calitatea „Sintezei” atunci, cum e angajatu’ asa-i si seful.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 11 septembrie 2008, 13:25

    ce prosti sunt astia de la antena 2 … :) s-au facut de ras!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 11 septembrie 2008, 13:42

    Eu as propune spre abordare o alta tema. A vazut cineva in vreun ziar de scandal vreo referire la incident? Eu n-am vazut. I-a lovit subit moralitatea? N-as prea crede. Cu ocazia asta mi-am amintit de fabula lui Grigore Alexandrescu, „Cainele si Catelul”…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 11 septembrie 2008, 16:13

    […] jos, toata faza, asa cum a aparut la TV in direct (via chinezu) Loading… RSS 2.0 | […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Filip G
    joi, 11 septembrie 2008, 17:45

    Sa fii cretin e una ,da sa citesti pentru bunicuta ta inseamna ca esti chiar cretin?Scuzatima ,da bunica fumeaza?Multa cinste i-ai adus.Daca ai o bunicuta pacat ca nu te-a facut Kamikaze cand erai mic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 11 septembrie 2008, 17:50

    Sunt chiar penibili sa spuna ca ar fi vina lui zoso.Vedeam ca si pe evz este infierata lipsa de bun simt a lui zoso,de parca le-a bagat el poza pe gat.Jenant!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 11 septembrie 2008, 18:20

    Orice publicitate este o forma de publicitate pana la urma…

    Unii isi racesc gura, iar Google indexeaza in continuare numele Mihaelei Radulescu.

    Care e marele trucaj? :) E o simpla editare ce se poate face si in Paint. Oricum, gluma e aproape draguta in felul ei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 11 septembrie 2008, 19:04

    pai trebuie sa se scoata asa ca dau vina pe zoso. crede cineva ca o sa spuna, „am fost niste dobitoci!”?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 11 septembrie 2008, 20:01

    astazi, la b1tv, unii erau convinsi ca asta a fost o strategie de marketing

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 11 septembrie 2008, 20:17

    Site-ul de care zic aia in video nu exista. Deci de unde au luat poza?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vill
    joi, 11 septembrie 2008, 21:29

    Petrisor ..e bine ce ai spus !!
    Si eu cred la fel !!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 11 septembrie 2008, 23:38

    Se inseala amarnic Mihaela Radulescu. Bruneta aiai profesionista, clar. Nu bag manan foc despre mustaciosu si ala cu mutra de fotbalist ghei, ca pe ei nu iam vazut pe Centura.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. mastretta20
    vineri, 12 septembrie 2008, 03:04

    ce idioti!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. vineri, 12 septembrie 2008, 05:15

    […] video via Taguri:Antena2, TV […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. vineri, 12 septembrie 2008, 08:57

    L-au mierlit pe Zoso!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. olahus
    vineri, 12 septembrie 2008, 09:06

    fraaate. cata prostie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. andreea stancu
    vineri, 12 septembrie 2008, 11:49

    foarte bine le-a spus-o raduleasca! plina tzara de incompetenti!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. georgiana
    vineri, 12 septembrie 2008, 13:41

    Tipa, mulatra a facut FJSC-ul la Coman. Sa ne mai miram cat e de pe langa?? In plus asa-zisa prezentatoare a facut toata viata ei hostess pe la petrecerile unde Mihaela Radulescu era vedeta, iar ea ii dadea punga la iesire.
    Cate pile trebuie sa ai sa te angajeze Gadea??

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. vineri, 12 septembrie 2008, 13:53

    […] Picatura, Nicoleta, Pelicanul, Dacy, AnaAyana, etc Tags: Antena 2, Mihaela Radulescu, proba orala, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. vineri, 12 septembrie 2008, 20:32

    Zoso n-are nici o vină. Uite că am ajuns să-l apăr şi eu pe Zoso…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. vineri, 12 septembrie 2008, 22:21

    cine a spus in afara de evz ca zoso are vreo vina? nimeni.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. sâmbătă, 13 septembrie 2008, 09:22

    […] Chinezu, pe faza cu videorecorder-ul (ca intotdeauna) inregistreaza bucata de emisiune, o pune pe YouTube si …asa inteleg de-a aflat si mesterul-photoshop ca i s-a furat […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. Vladi Martinus
    sâmbătă, 13 septembrie 2008, 10:46

    In primul rand, Mihaela Radulescu este ea insasi o gluma. Nu am nimic personal cu ea, dar cred ca si-a cam meritat-o. Eu unul, m-am plictisit sa vad peste tot numai fata ei- pe coperti de reviste, la tv, acum si in nu stiu ce campaniii anti-fumat… Give us a break! Data viitoare sa se gandeasca mai bine inainte de a se baga iar prin mai stiu eu ce proiect, doar din grandomania popularitatii.
    Asta nu scuza, totusi, lipsa de profesionalism a celor de la Antena 2- sincer, in cele 4 minute cat tine clipul, tot ce am putut sa vad este o adunatura de tembeli si retardati, care se cred cu (prea) mult mai inteligenti decat sunt.
    Cat despre Zoso… keep up the good work! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. cutza40
    sâmbătă, 13 septembrie 2008, 12:57

    Mai oameni buni, ce tot aveti cu biata femeie? Arata bine, e talentata, acuma daca a mai nimerit din greseala pe la Dan Iosif candva, care e problema? s-a descurcat si fara el? Da. S-a descurcat fara Banica jr? Da. Are si ea greseli , ca doar e om, nu e perfecta, dar asta nu e voie sa incapa pe mana unor incompetenti. Gluma asta-i face pe ei vedete. Dupa gluma asta, se va mai auzi de ei? Chiar, cum ii cheama ca io nu stiu. Vedeti?Asa ca lasati femeia in pace!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. sâmbătă, 13 septembrie 2008, 16:16

    vladi, ca tu ai ceva cu ea e una, dar a spune ca merita e cale lunga, drum batut… problema nu e proiectul ei, ci mirlania unora.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  30. Vladi Martinus
    sâmbătă, 13 septembrie 2008, 18:00

    nu am zis nicio clipa ca e vina ei. Totusi, are o parte din vina prin faptul ca tine mortis sa apara tot timpul pe la tv, prin reviste, etc. Si nu-mi spune ca nu-i asa, fiindca stii bine ca nu-i. Oricum proiectul nu este al ei, din cate zice si ea in respectiva emisiune, ci ea este doar imaginea campaniei. Marlania unora… a cui? A propriilor colegi? Se poate. Mi-am exprimat deja parerea despre cei din emisiune. A celui care a pus poza pe blog (cunoscut si sub numele de Zoso)…? Nu cred ca e marlanie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. Vladi Martinus
    sâmbătă, 13 septembrie 2008, 18:01

    rectific: „stii bine ca asa e” in loc de „stii bine ca nu-i”.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. Sakura
    sâmbătă, 13 septembrie 2008, 18:39

    Vladi, ai dreptate. Si mie imi iese pe gat „vedeta” pacii…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  33. duminică, 14 septembrie 2008, 00:28

    achesez (hm, ce cuvant) la parasirea acestui prost obicei ! :D

    http://iavaleriana.wordpress.com/2008/07/27/m-am-lasat-de-fumat-3/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  34. duminică, 14 septembrie 2008, 03:09

    […] Mihaela Rădulescu: Sunteţi nişte amatori, sunteţi nişte neprofesionişti! Uite că sunt şi eu o dată în viaţă de acord cu Mihaela Rădulescu. Pentru că mizeria pe care au executat-o cei […] […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  35. duminică, 14 septembrie 2008, 17:42

    Bravo ca ai pus filmuletul pe youtube!
    Merita vazut.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  36. jbnews
    duminică, 14 septembrie 2008, 18:04

    n`ai cu cine:)) intact ne`a demonstrat valoarea cu episodul asta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  37. marți, 16 septembrie 2008, 03:15

    doesn’t this web site has other languages support??

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  38. sgfg
    luni, 20 octombrie 2008, 16:17

    yyry

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  39. sgfg
    luni, 20 octombrie 2008, 16:25

    mare dobitoc zoso asta un aschilopat care vrea sa para mare si tare in lumea virtuala ca fizic e vai mama lui iar daca e sa ma iau si de performanta lui in calculatoatre stiu vreo 2 3 pusti de 12 ani care i dau lectii.Asa ca ciocu mic bai puta si lasa vrajeala de doi bani ca esti cunoscut si ma stiu eu ce ca mare lucru nu esti k daca erai te plimbai pe langa BILL GATES la ora asta nu stateai k dependentu toata ziua pe net.Semnat unu care ti da la mwie.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde