06.12.2016

Sunt mai arogant decât Năstase şi Iliescu. Dar m-a luat Ciutacu…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Da, este adevărat. Cocoţat în aroganţa mea maximală de blogger căruia nu îi mai ajunge netul să îşi desfăşoare arongaţa maximală sunt unul dintre bloggerii a căror aroganţă maximală este recunoscută la nivel planetar. V-am mai spus că sunt de o aroganţă maximală?

Bun, acuma că Ciutacu m-a luat la mustaţă în topul ăsta e de înţeles. Că el împărat şi are de unde îşi extrage arongaţa sa maximală. Dar să mă facă pe mine Maria Coman la aroganţă? Sau Vlad Petreanu? Asta e inacceptabil!!!

Aroganţa mea maximală suferă în tăcere maximală… Maria, Vlad, nu daţi şi voi o cafea şi io o pălincă să îmi treacă supărarea? :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

S-a inventat laptopul care merge cu palincă

(Pseudo)scrisoare (pseudo) deschisă pentru tovarăşa Daniela Popa, preşedintele PUR, ăăăă PC…

Niciun comentariu încă

  1. miercuri, 16 iulie 2008, 12:04

    Nu te infoia ca paunul….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. kmi
    miercuri, 16 iulie 2008, 12:22

    de ce par aroganti oamenii carora le e bine cu ei insisi?…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 16 iulie 2008, 13:49

    Observ că sunt percepuţi ca fiind aroganţi bloggerii care nu prea răspund la comentarii. Interesant. De-aia eşti tu Chinezule în top. Trebuie să răspunzi la toate rahaturile dacă vrei să te mântuieşti. Poţi începe cu ‘cest de faţă. :-D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 16 iulie 2008, 13:51

    Darius:
    marcat :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. Mircea
    miercuri, 16 iulie 2008, 14:09

    e de bine topul ! da nu inteleg de ce tolo pe primul loc ??

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 16 iulie 2008, 14:19

    Frate drag, Darius a marcat de 10.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 16 iulie 2008, 14:22

    alexandru petria:
    deci, cum ar veni, sa ne dam de rand, da? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 16 iulie 2008, 18:24

    multumesc mult ca uite asa a aflat toata lumea ca sunt aroganta. ma chinuiam demult sa conving oamenii, noroc cu topul asta :) insa nu merge aia cu comentariile, ca eu raspund. uf, poate ma scot din top pentru asta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 16 iulie 2008, 19:25

    si nu, nu dau nimic. am zis.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 16 iulie 2008, 19:56

    @maria coman

    Aroganta o putem privi si in mod pozitiv. Uite, ciutacu fara acea aroganta n-ar mai avea acel farmec.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 16 iulie 2008, 19:57

    Cat priveste Chinezu, odata mi s-a parut un tip arogant , insa de la o vreme s-a potolit :lol:
    Dar sa vedem ce zice lumea pana vineri.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 16 iulie 2008, 20:37

    petrisor- a, pai de la pozitiv am plecat…..nici nu mi-am pus problema ca ar fi altfel

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde