11.12.2016

SENZAŢIONAL: Rezultatele meciurilor de la EURO 2008 au fost negociate!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

În mod normal nu ar trebui să împărtăşesc cu nimeni un asemenea document absolut SENZAŢIONAL. Aş fi putut face o gârlă de bani dacă mă duceam să pariez pe scoruri. Nu am crezut niciodată că există conspiraţii care negociează inclusiv un Campionat European ca să iasă meciurile aşa cum vor ei. Şi totuşi există.

M-am hotărât să fac public acest document pentru că aşa mi se pare normal. Să ştie lumea despre conspiraţii de astea. Dă-i dracului de bani din pariuri…

uefa-euro-2008

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Chinezu, file de poveste. Cu episoade…

Cosmin Prelipceanu n-are nici o treabă cu fotbalul

Niciun comentariu încă

  1. jean valjean
    miercuri, 28 mai 2008, 15:57

    Pai nu ei gastiga de obicei? Ce rost mai are conspiratia?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 28 mai 2008, 16:53

    Eu nu cred ca e vorba de negociere. Documentul asta vine de la un astolog, mai mult ca sigur. Trebuie sa citesti printre randuri, credeam ca te-ai prins. Vezi ca rezultatele sunt exact pe dos. Uita-te cine se califica.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 28 mai 2008, 23:07

    îmi place de tine că măcar eşti altruist şi ajuţi românul sărac (la cap) să se îmbogăţească. dacă făcea aşa şi vântu eram deja o ţară mult prea dezvoltată.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 29 mai 2008, 12:00

    E teapa, cum sa castige Germania cand Anglia are toate sansele sa ia trofeul… a , uitasem ca jucam si noi, deci e clar ca nu-s pe bune. As spune eu cine castiga, dar dupa aia ma cauta DNA-ul si nu le am cu explicatiile asa ca mai bine tac.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 29 mai 2008, 16:25

    Si cine castiga, Steaua?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 29 mai 2008, 16:39

    primul meci de la 8:45 e gresit, Italia- Franta e de la 6 si nu de la 8:45, nu inteleg de ce spuneti ca e teapa fiindca daca deschideti documentul cu Office 2007 se vad echipele, si eu l-am deschis prima data cu Open Office, dar este un plug-in care face sa se vada k documentul…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. luni, 9 iunie 2008, 01:34

    De Boloni, Bolojan si Buzdugan cand faceau striptis in metrou. Si eu am scris despre asta da nu mam gandit si la cas negociate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 9 iunie 2008, 21:24

    subiect bun pentru OTV sa il mai dezbata in cateva sute de episoade, deja lumea se plictiseste de elodia ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 10 iunie 2008, 16:48

    aiurea… n`or iesit rezultate cum scria acolo.. de ce iti mai bati capul ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. starlete
    duminică, 15 iunie 2008, 17:54

    Pana si Panaramele noastre din mahalaua noastra sunt dezgustate ! Mai bine decat meciuri aranjate , danseaza sexy !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde