04.12.2016

O veste tristă: identitatea lui Stig a fost dezvăluită…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

E tristă pentru mine. Pentru că, mare fan de Top Gear fiind, secretismul din jurul căştii lui Stig era unul din ingredinetele mişto ale emisiunii. Da’ nu-i bai. Că oricum o să mă uit în continuare. Că băieţii de la Top Gear sunt mult prea, prea…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum mă las io folosit de alţii

O sâmbătă cu bloggeri şi cu bere. Mă rog, ordinea nu contează neapărat…

Niciun comentariu încă

  1. luni, 26 mai 2008, 13:45

    prietene cand au prezentat Antena 1 stirea asta? nu de alta dar eu am scris despre chestia asta…stai sa ma uit…in 23 mai :), astept raspuns

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. luni, 26 mai 2008, 13:47

    Andrei Monciu:
    aseara am vazut stirea
    la tine nu am vazut-o…
    pai daca bagi si tu stiri de astea incendiare in weekend :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. luni, 26 mai 2008, 16:06

    am pus-o vineri, eu am pus-o cum am aflat de ea, asta este asa se intampla cand lucrezi cu informatii de prima mana, nu te prea baga lumea in seama :(, oricum nu e sigur ca el e pilotul, dar asta au uitat sa spuna cei de la Antena 1, s-ar putea sa fie doar a publicity stunt :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. luni, 26 mai 2008, 17:21

    man, io mă îndoi şi mă şi îndoiesc despre asta, ţ-o spui p-aia dreaptă. da no’ poate că mintea mea face ca atunci când o aflat că de fapt nu egzistă moş crăciun.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 27 mai 2008, 10:37

    […] O veste trista: identitatea lui Stig a fost dezvaluita… – link […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. starlete
    marți, 27 mai 2008, 14:06

    cea mai trista veste este ca ramanem un popor de emo

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 27 mai 2008, 17:29

    Mare pierdere.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 27 mai 2008, 17:50

    Unii oameni zic ca Tim Schrick nu e The Stig. Si eu am oarece indoieli, sincer sa fiu.

    Uite aici : http://www.finalgear.com/news/2008/05/23/no-tim-schrick-is-not-one-of-the-stigs/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 27 mai 2008, 21:32

    adrian tudor poza poate fi „facuta” asa ca nu poti fi sigur.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. marți, 27 mai 2008, 22:33

    are dreptate Andrei Monciu, am vazut-o pe un blog acum ceva vreme. sambata parca. sau duminica. week-end oricum. nu mai stiu blog-ul, dar stiu stirea :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 28 mai 2008, 11:26

    […] dar mă destind categoric când văd cauza motivului: fulgerică. Pentru că m-a linkuit cu postul despre identitatea lui Stig. Deşi el mi-a dat mai putin de jumate din hiturile postului […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 28 mai 2008, 12:12

    […] ramane un mister Am aflat de la chinezul ca Stig de la Top Gear si-a dat jos masca. Asa sa fie […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 28 mai 2008, 13:08

    @ HD : La fel poate fi si poza care „dezvaluie” identitatea lui The Stig. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde