07.12.2016

Din secunda asta răspund mai mult la comentarii

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Să vă spun că sunt tare prins? Şi că perioada asta e mai de cacao ca altele? Să mă plâng că nu îmi ajunge timpul pentru câte vreau să fac? Să mă dau rănit la aripa neuronală că sunt mai ocupat cu ale mele decât Papa cu salvatul umanităţii?

Dă-i pace. Astea sunt scuze care nu au scuză.

Aseară m-am uitat la mine pe blog şi m-a cuprins ruşinea. Pentru că am văzut că oamenii intră, comentează, unii spun adevăruri universal valabile, alţii nimic, alţii prostii universal valabile. Dar comentează. Adică onorează, sort of speak, acest crâmpei de blogosferă (eeeeeee…). Aşa că, în ruşinea chinezească specifică, am decis să răspund de acum înainte la cât mai multe comentarii.

O să îmi pară rău?…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Mi-a dat înapoi 8,7 lei…

Acel kitsch de cămin cultural de la Realitatea TV

Niciun comentariu încă

  1. joi, 22 mai 2008, 13:21

    Pozitiv: Nu, oamenii ma iubesc, eu iubesc sa vorbesc cu oamenii, totul o sa fie bine.
    Negativ: Da, o sa-mi para rau, o sa-mi manance ficatii.. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 22 mai 2008, 13:35

    Andra:
    neutru: vezi ca ma tin de cuvant? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 22 mai 2008, 14:38

    Si Cristian Diaconescu a facut o promisiune de acest gen acum o saptamana si nu s-a intamplat nimic :D

    Asta e o provocare :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 22 mai 2008, 14:44

    satmareanca:
    oricat de tare m-ar onora comparatia cu diaconescu eu sa stii ca ma tin de cuvant :D
    si nici macar nu candidez…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 22 mai 2008, 15:36

    Am vrut să văd cât de prompt eşti. Ai trecut testul :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 22 mai 2008, 23:32

    pfoai, cata treaba am, ca abia apuc sa te citesc, ce sa mai vorbesc de postat comentarii (abia apuc sa comentez la mine). taman acum cand te-a apucat raspunsul la comentarii. da’ lasa ca trec toate:-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 23 mai 2008, 00:07

    chinezu: la griuri ma uit rar. ar trebui sa incep s-o fac mai des.
    felicitari! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 23 mai 2008, 09:02

    satmareanca:
    alo, compania de teste pe net sunteti? :D

    hadean:
    deci imi dai si tu de lucru, da? :D

    Andra:
    sa traiti!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde