02.07.2016

Hai să facem Sinteza Zilei Mare!

Am zis că, din raţiuni că aşa vreau eu, nu o să fac mişto şi nu o să zic nimic despre campania din Baia Mare. Şi nici nu zic io. Zic alţii. Adică tovarăşii de la Sinteza Zilei. Despre clipul de sub ce zic ei.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum e sa nu mai citeşti bloguri

Come se minte a la Italia despre infractorii români

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 16 mai 2008, 12:22

    a ajuns Candidatul celebru :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 16 mai 2008, 12:31

    cum era aia cu palma si kktu’? exact asta au executat cu minunatia de campanie locala la pd-l. iara despre emisiune, pe cuvant ca exact reactia aia am avut-o si eu cand am vazut spoturile, si mandra me la fel,si vecinu meu pişta care-i ungur o râs bilingv.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 16 mai 2008, 12:31

    halal celebritate! mi-am expus parerea cat se poate de sincer despre el, echipa si lingaii din presa pe care i-a cumparat!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 16 mai 2008, 12:50

    […] post info By Sly Categories: Politice Tags: batjocura corin chereches, campanie electorala, national, pd-l LATER EDIT: DE SENZATIE… MS MS CHINEZU!! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 16 mai 2008, 16:02

    e hazliu ca ccc, catindatu’ de care vorbim, isi face campanie cu hai sa impadurim baia mare, sa infrunzim totul – si totusi, el are niste afaceri cu o primarie din judet care presupun transformarea radicala a unor zone verzi in complexe turistice. zone in care, mai an, spera sa faca un Buftea2, un mare studio de productie cinematografica…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. teta
    vineri, 16 mai 2008, 16:28

    Dupa cate am observat, domainul a fost inregistrat de catre Imagistica Advertising, Cluj-Napoca. Oare si clipul vine de la ei? Daca da, nasol de tot! But, no surprise.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. kingofbaie
    vineri, 16 mai 2008, 21:00

    Prosti suntem, tare, daca……. da ca….., da cei care vor sa ne conduca sa fie mai……………(de prost gust) decat noi……………. hihihihi. NO CoMMENT.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 16 mai 2008, 22:37

    Deci Ziua Mare e ca un fel de Romania Mare nu mai ca e a lui SRS?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 16 mai 2008, 23:28

    Adică pot să fac un pipi mic în baia mare?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Urmuz
    joi, 22 mai 2008, 07:06

    Daca autorul clipului e cel pe care il banuiesc eu (si el tre’ sa fie, dupa cat de infantil si idiot e… ), nu ma mira nimic. Oricum, clipul e mai cretin decat personajul principal. Mai lipsea o secventa cu o dansatoare topless, pe masa, facind BAIa mare cu o sticla de bere, intr-un fost restaurant sportiv :D. Asta da, catindat la primaria urbei de la poalele cosului de dispersie… =)). Ce dreac se intampla cu partidele astea? Parca s-au inteles sa arunce impotriva lui Anghel doar prostalai si carnatzari jmekeri :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde