24.07.2016

Acest post nu este despre onaniştii lui Tucă

Ci despre bloggeriţele sexy ale lui Lovin. Care, pătruns de o inextricabilă ardoare de a se pune în slujba frumosului, caută bloggeriţe care să aibă tupeul să se dea rotunde cu cât sunt de frumoase. Înainte de a strâmba din nas la aşa ceva (cum, recunosc cu bobul de orez pe cravata pătată, am făcut şi eu la început) citiţi câte un pic din ce scriu pe blogurile lor candidatele de până acum. O să vedeţi de ce.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ziarul Ring nu e al lui Robert Negoiţă

Date confidentiale din baza Orange Romania, deconspirate!

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 9 mai 2008, 16:55

    Sunt tare curioasa care este raspunsul tau la „de ce?” („o sa vedeti de ce”)… sa inteleg ca dai o sansa tratarii noastre ca si tipe care mai si gandesc? ;-) eu, una, stiu ca a comunica mai inseamna si a alege sa ma expun voua cu propriile ganduri fara masti (deci cu riscul de a adopta o atitudine critica) si imi asum si riscul de a fi placuta sau respinsa. In lumea asta este loc pt toti ;-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 9 mai 2008, 16:58

    Jamilla:
    tocmai ti-ai raspuns singura la ce am vrut eu sa iti spun…
    si mi-ai raspuns, inca o data, si mie
    succes :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 9 mai 2008, 17:29

    Mi se pare cam aiurea ideea, dar cel mai aiurea ca multe dintre ele chiar nu sunt sexy deloc, sau sexy nu se refera doar la atractivitate sau la frumusete?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 9 mai 2008, 17:46

    jamilla, noi vrem sa vedem si poze mai explicite:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. anca
    vineri, 9 mai 2008, 19:46

    vezi ca are scaevola o postare faina despre articolulu ala!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 9 mai 2008, 20:31

    Aha, deci nu e despre libelula oligofrena? Nu e nici despre onanisiti sau rame?
    Chinezule faci miso de noi – adica e ceva frumos si in blogosfera? :D

    Ghici cine e Libelula Oligofrena si de ce se numeste asa. – Ai dreptul la o singura incercare

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 9 mai 2008, 22:40

    of, si eu care credeam ca o sa gasesc poze cu onanisti…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 10 mai 2008, 00:02

    Dar de ce nu este despre onanistii lui Tuca? Sau despre bloggarii onanisti ai lui Ivanciuc…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 10 mai 2008, 10:21

    am fost. am votat. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 10 mai 2008, 15:42

    tuca mai lucreaza, sau a iesit la pensie?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 10 mai 2008, 15:58

    15 fara 25 de minute

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 10 mai 2008, 17:04

    of, chinezutule, de cand ai spus ca nu citeste nimeni sfarsitul…eu nu mai vad inceputul!!!
    acum am vazut ce titlu ai pus…oi fi comentat unde trebuie??? :))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde