04.12.2016

Blog de 1000

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Acesta este postul cu numărul 1000 la chinezu. Şi zău dacă, în afară de această constatare statistică, simt un tremur intern mai acătări. Of course, în afară de a mă mira un pic, de complezons, cum dracu de am putut scrie atât…

Ţin să mulţumesc pe acestă cale cititorilor acestui blog ca oricare altul, care cititori m-au ţinut în priză şi mi-au oferit momente foarte corespunzătoare prin comentariile lor. Pe bune.

În rest, după cum urmează:

Primul post: 2 octombrie 2007

Postări: 1000

Comments: 3,985

Vizualizari totale: 133,229

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Premieră cosmică la chinezu: also sprache chineza!

Episodul one

Niciun comentariu încă

  1. joi, 10 aprilie 2008, 07:59

    La mai multe!…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. florinbuda
    joi, 10 aprilie 2008, 08:34

    chinezule ! esti printre cei care m-au infectat si pe mine cu blogoree si pana nu te intrec nu ma las. Pana atunci: la mai mult si la mai mare !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 10 aprilie 2008, 08:45

    Ai muncit serios, nu gluma. Si nu oricum, ci foarte bine. Astept sa bati suta de mii! La mai foarte mare! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. kmi
    joi, 10 aprilie 2008, 09:16

    Eu astept impreuna cu Satmareanca :)
    Multe-nainte, inspiratie si spor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. anca
    joi, 10 aprilie 2008, 09:16

    no,ce sa-ti zic io amu? la mai mare! trebe sa-i zic multam lui ciutacu,ca de la el(via blog!) am aflat de tine! si de atunci m-am „virusat”! da’ ,nu dai si tu o palinca,o maslina,ceva,amu la ceas aniversar? :))))))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 10 aprilie 2008, 10:22

    no fain,spor.te felicitez dar iti propun sa baji pă foc în continuare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 10 aprilie 2008, 10:24

    drajilor
    va multumesc foarte fumos
    chiar foarte, foarte frumos
    chiar foarte, foarte, foarte frumos
    :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 10 aprilie 2008, 10:25

    felicitari si la milion, ca sa zic asa, chinezule! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 10 aprilie 2008, 10:29

    mihnea:
    pishicher mic ce esti cu aluziile tale mult mai putin decat stravezii la nastase :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 10 aprilie 2008, 11:07

    eh, hai.. la tine chiar ma astept la milionu’ de vizite :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. joi, 10 aprilie 2008, 12:02

    La cat mai multe!!!! La fel de savuroase ca si pana acum.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 10 aprilie 2008, 13:24

    nu-i rau, nu-i rau. te-ai descurcat de minune. bravo, cher Chinois, bravo. chip ap da gud uorc :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 10 aprilie 2008, 20:07

    Iti urez: La multe posturi, cat mai interesante!Nu te citesc de multa vreme,dar prin ceea ce scrii m-ai convins sa o fac cat mai des.Toate bune si-n continuare,chinezule!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 10 aprilie 2008, 20:10

    teo:
    iti dai seama ca am implinit 1000 de postari si noi nu am baut cafeaua aia…

    andrei crivat:
    no merci, mai draga :D

    tibi:
    multumesc mult
    dar te rog nu ma mai lauda ca ma faci sa ma simt dator :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde