07.12.2016

Reuters sucks!!!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Via inegalabilul Vlad.

idioti.jpg

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

S-a dus dracului şi Liga Campionilor…

Omul ca bestie gânditoare…

Niciun comentariu încă

  1. joi, 3 aprilie 2008, 10:40

    […] bucuresti, bush, chinezu, cozoplean, putin, reuters, romania, sommet, summit Via Chinezu… via Vlad … imaginea de mai jos spune totul … ce ne e dat sa […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 3 aprilie 2008, 10:42

    ăştia de la reuters săracii (la faza asta cel puţin) s-au trezit ca nârdu’din american pie în faţa bunăciunii.oricât a încercat să spună „hello”, pe gură i-a ieşit tot „ţâţe”.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. anca
    joi, 3 aprilie 2008, 11:52

    da cum dreacu nu „confundeaza” nimeni capitala ungariei? ar fi tare sa apara o stire de genul: bucuresti,capitala ungariei :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 3 aprilie 2008, 11:56

    A fost un accident :-) … şi au corectat, ai naibii, la mai puţin de 5 minute după ce am pus linkul :-)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. florinbuda
    joi, 3 aprilie 2008, 12:12

    maaaa … n-a fost nici o greseala, au pus intentionat sa-i deruteze pe teroristi ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 3 aprilie 2008, 12:22

    si i-au derutat teribil :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 3 aprilie 2008, 12:36

    […] greşeala a fost corectată extrem de repede. Vlad i-a prins, Chinezu s-a enervat, iar cineva a întrebat de ce nu confundă nimeni capitala Ungariei. Păi au confundat-o […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 3 aprilie 2008, 13:35

    Da ce vreti si voi nah, seamana Budapest cu Bucharest, si la cat ii intereseaza pe ei de romani e si normal sa faca incurcaturi de genul asta

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 3 aprilie 2008, 17:23

    Budapest / Bucharest, Budarest / Buchapest, vai de curu lor, ar trebui trasi pe roata jurnalismului astia de la reuters.
    Desi asta e alta poveste, intr-un fel Bucurestiul e mica Budapesta. In timpul anului universitar, Bucurestiul e al doilea oras din lume ca numar de unguri, se zicea prin ’90. Sigur, era vara, eram la o bere in Regie, si vorbea o hippioata unguroaica, hot ca paprika, pe care nimeni n-o prea auzea bine ca la toti le batea inima cam tareeee….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. joi, 3 aprilie 2008, 17:42

    Andrei, ar fi fain sa fie Bucurestiul asa de frumos si curat!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 4 aprilie 2008, 08:07

    Vorba lui Cioran: „ce ruşine ! Am ajuns să mă citez pe mine !”
    Da’ când e… e. La fix ştirea ta, că, uite, confirmă ce ziceam de acum o săptămână.
    http://moshemordechai.wordpress.com/2008/03/28/interpretare-si-supra-interpretare/
    Doar pe aia cu mutarea summitului la Budapesta n-am mirosit-o.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde