09.12.2016

La Realitatea sutienul trebuie neapărat să aibă culoarea pielii

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Acuma dincolo de orice, când e să cazi în ridicol nici cea mai safety plasă din lumea asta, mama mamelor în materie de safety nu te poate ajuta.

Deci, cu ocazia prilejului summmmmittttttttului NATO, toţi tovarăşii şi tovarăşele de la Realitatea TV trebuie să se conformeze unui strict ghid vestimentar, care se compune din sutien culoarea pielii, pantaloni peste toc şi, evident, FĂRĂ BLUGI!!!

Cum ar veni, dacă tot vine şleahta de şefi de state şi de stătuleţe în mojicia românească, măcar cei de la Realitatea să fie pata de culoare. De culoarea pielii…

Aşteptăm cu interes noua colecţie de toamnă-NATO de la TVR 1, cu căciula brumărie obligatorie şi cravata de pionier la cingătoare, sau haute-coutoureulouNATO de la Antene, cu microfonul blăniţă de şinşilă şi cu sumanul albastru pe care să scrie „CNA, CNA ia mai du-te-n telecomanda mea!”.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Specialiştilor, nu vă doare sufletul?

NATOntălăilor!!!

Niciun comentariu încă

  1. miercuri, 26 martie 2008, 15:34

    să aibă culoarea pielii şi să fie push-up?şi cel al lui dan chişu?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 26 martie 2008, 15:52

    Io sper ca PRO TV sa fie mai cu motz si sa arate tazte si funduletze goale, ca sa vada astia de la NATO ca avem cu ce ne lauda!
    PRO TV nu ne insela asteptarile!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 26 martie 2008, 17:18

    Vai cat de tare, nu pot sa cred, spune-mi ca nu-i adevarat!?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 26 martie 2008, 17:30

    da’ fara sutien nu merge? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 26 martie 2008, 17:41

    da’ cu pantaloni cu talie joasa din care sa se vada chilotei in culori vii ie voie? :-D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 26 martie 2008, 18:51

    tiribonflax- ba merge, daca pantalonii sunt peste toc. nu zice nimic de talie

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 26 martie 2008, 19:18

    Carei scopul postului asta? Ca sa arati ca poti sa scri patru paragrafe fara sa spui nimic? Si aici tea luat Gramo. El e deja la episodul 43 din Estica lui Aristotel si tot nu spune nimic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 26 martie 2008, 20:13

    SUPER…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 26 martie 2008, 20:55

    maria – pai tocmai la asta ma gandeam ::::))))

    nu conteaza ce se vede sus, atata timp cat jos e peste toc. si, in aceeasi logica, probabil ca, atata timp cat sutienul e de culoarea pielii, decolteul poa’ sa fie pana-n genunchi :-D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 26 martie 2008, 22:31

    Si totusi io zic sa bage o rubrica FATA DE LA NATO la miezul noptii! Poate asa se face si un lobby mai serios pentru FIASCO asta de intalnire! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 26 martie 2008, 23:43

    dadatroll: sa vezi numa’ cind s-o apuca de Vestica lu’ Aristotel…
    maria: nici de lungimea fustei… sau scurtimea bluzei. Da’ asta nu e un impediment, sint convinsa ca, la unison, televiziunile din Romania, conformiste si gata sa „faca figura buna” (ca-n box, deh…) or sa croiasca niscai coduri si mai fanteziste ca asta. Doar ca nu la vedere si cu ceva bonusuri in minus pentru aia care dau cu ciocu’ la blogari si presari(i) din curtea vecina.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. joi, 27 martie 2008, 00:03

    […] merge mai departe, pentru că aşa îi stă bine unei lepşe, la Chinezu, Maria, Simona, Bianca şi o aruncăm şi peste Prut la […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 27 martie 2008, 09:55

    Mai bine ar pune astia ochelarii fumurii la tot poporu’ sa nu vada cat de trist si ingandurat din cauza saraciei e.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 27 martie 2008, 12:26

    Pai … tinuta vestimentara e in ton cu spoiala din ultimele zile aplicata zonelor „fierbinti” din Bucuresti … ;)
    In rest, numa’ de bine!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 27 martie 2008, 16:36

    Este tinuta de multinationala :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde