06.12.2016

Doar o singură întrebare pentru Vlad Petreanu

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Vlad Petreanu, supranumit şi Mister Blog FM, revine pe sticlă. Alături de Alice Iacobescu. Din 30 martie. Într-o emisiunea numită gingaş „Săptămâna de ştiri”. Pe Antena 3. De la ora 16.00. Durează 2 ore. În fiecare duminică. Şi care o să se ocupe de un fel de reportaje, anchete şi alte chestii grele.

Foarte bine, foarte bine. Mă bucur pentru el. Atâta doar că vreau să ştiu un singur lucru: dacă renunţă la Blog FM de pe News FM. Că dacă da, atunci zău dacă o să mă uit la el la TV. Aşa de sanchi…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Zău că mă ia cu fiori…

Absolut incredibil!!! Dar da, lipseşte cu desăvârşire…

Niciun comentariu încă

  1. marți, 25 martie 2008, 15:06

    Cat de tareeeeeee! Abia astept! Vreo idee despre ora difuzarii? Ce-ntreb si io, ma duc pe site la antene.

    Bafta multa celor 2! Am incredere in ei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 25 martie 2008, 15:12

    kmi:
    am completat
    pentru tine special

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 25 martie 2008, 15:26

    Multumesc. Sunt eu inima mare si las completarea pentru ochii tuturor :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 25 martie 2008, 15:53

    apoi asta-i gud niuz

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 25 martie 2008, 16:15

    alice iacobescu isi daduse demisia de la antena 3 si mi-a parut rau. acu ma bucur ca revine, mai ales impreuna cu petreanu. se anunta o emisiune faina rau.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. fin
    marți, 25 martie 2008, 17:05

    O veste foarte buna de la Antena…
    Imi plac foarte mult cei doi ..Alice si Vlad ! Le urez succes cu emisiunea !
    Bravo Antena 3 !!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 25 martie 2008, 22:14

    Si io le urez SUCCES si astept sa vedem daca va fi la fel de frumosa ca bloaga sau poate mai frumoasa! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 25 martie 2008, 22:38

    Moroşane, înc-o bere :-) Să vedem cu BlogFM, deocamdată rămâne. În afară de Săptămâna de Ştiri, însă, mai vine şi un „Reporter Special”. La tine am zis-o prima oară :-) dar acolo nu va fi cu prezentare. Încep să se adune, din nou…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde