10.12.2016

Did you miss me, Mr. Băsescu?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Orice alte cuvinte sunt de prisos, de pripas, de prinos…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Poliţia rutieră învinsă un pic de un simplu cetăţean

Anunţ umanitar

Niciun comentariu încă

  1. marți, 18 martie 2008, 12:24

    Imi place mult cum e reprezentat individul de cei de la Animat Planet :)) Oai mortal l-or facut, un fel de smintit

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. soft
    marți, 18 martie 2008, 12:59

    Emisiune de aseara a fost inca o editie BESTIALA !!
    am aflat de „bordel”….de cum da Ilenuta Basescu acest „copil” „inocent si timid” de pereti cu cea care i-a dat viata ( cred ca a invatat sau mai bine zis a vazut la tatic acest comportament la care e „Cap de familie’..cel care „are de aparat „onoarea” celor trei femei ) ..ce mai …am avut tot tacamul..
    Oricum.. pt mine e socant interviul din Libertatea !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 18 martie 2008, 13:08

    Trecand peste adevarurile pe care le spune istericul meu favorit(bine, sunt convins ca nu-iisteric dar se preface bine), aseara l-am surprins facand un lucru care mie mi-a picat cam prost:in momentul in care Gadea a cerut reclamle, regia a taiat sonorul dar nu au luat camera de pe fata lui Stan. Ei bine, fata lui Stan, din serioasa si acuzatoare se transformase intr-o fata vesela, zambitoare iar scrasnitul s-a transformat in ras.Ba chiar am citit pe buzele sale un mic „i-am tras-o” o ceva de genul asta. Nu stiu cati au prins faza, eu am prins-o si am schimbat canalul. Credibilitatea lui Stan bufnit la contactul cu podeaua in momentul acela si sincer, nu vreau sa-l mai vad o vreme.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 18 martie 2008, 15:28

    In opinia mea, Basescu este prost, cretin, idiot, impertinent, nesimtit, tupeist, jegos, iresponsabil, curvar, betiv, bataus, incult, avar, obsedat, obedient, insignifiant, rau, incorect, malefic, lichea, lipsit de onoare, mincinos etc.

    Sa inteleg ca nu mai traiesc intr-o tara libera unde am voie sa spun tot ce vreau? Asa ne sugereaza Base si Avramescu… Fac agenda publica, stabilesc programul televiziunilor s.a.m.d EU am dreptul, pe baza reglementarilor libertatii de opinie, sa spun ce vreau, cand vreau, cum vreau… Daca EU am un ziar si vreau sa spun despre Base zilnic ca e hot, atunci am dreptul. In primul rand pentru ca suntem intr-o democratie si in al doilea rand pentru ca nu ma plateste Basescu. Cat despre “timida” Elena Basescu care isi bate mama, am aceleasi drepturi… Pot sa spun ca e urata, proasta si balbaita… Haha! Astept sa ma ia securistii… Pana atunci, o sa-mi exprim liber gandurile. Singura modalitate de cenzura este auto-cenzura, decenta si educatia… Si acestea din urma nu tin numai de folosirea unui limbaj inadecvat…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 18 martie 2008, 16:59

    IO m-am saturat sa il vad oe nenea Stan crezand ca face rating. Pana si noi ne-am saturat de textele lui expirate! Nenea mai bine la HISTORIA cu matale si lasa TV-ul ca e bun sa vina altii! :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. anca
    marți, 18 martie 2008, 17:23

    stie careva audienta de aseara? ca ,in timp ce ne distram cu stan pe antena3, la realitatea tv. o facut astia (deontologii !!!hehehe) o sezatoare d’aia cu enspe mii de invitati! despre stan, numa de bine !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 18 martie 2008, 20:20

    A fost mortal aseara Stan Laptop si m-a lasat perplex cand a citit din interviul Mariei Basescu din anul 1995. Cred ca aseara, intr-o casa s-a lasat cu scantei. Din pacate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 18 martie 2008, 21:03

    @ vicsu: esti obsecdat sexual?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 19 martie 2008, 00:47

    @ hadean: Am vazut si eu cum ridea cind a crezut ca nu mai e filmat. Pina atunci, avusese o fata serioasa si ingrijorata de soarta Mariei Basescu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 19 martie 2008, 23:05

    Bine ca nu ma mai uit la tv de la un timp incoace…nu mai ak nimic de invatat de la el…daca lumea o sa-l mai loveasca mult pe base cred ca o sa ma faca sa-l votez anu asta….cred ca sunt un sinucigas politic care-mi place sa ma pis contra valului

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde