08.12.2016

Primul conflict cataclismic între Băsescu şi Felix. Tătaru nu Motanu…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

În vomativa declaraţie de ieri Băsescu zice la un moment dat ceva de modul pidosnic prin care Hayssam a primit apa minerală Bucovina. Cum super informaţii mei cititori ştiu deja că respectiva apă minerală a fost subiect de contract pe nişte miliarde bune între Hayssam şi GMPul lui Felix Tătaru, nu ne mai rămâne decât să nu ne mai rămână nimic de zis pentru că nu mai este nimic de zis. De fapt şi titlul e o prostie. Tot ce ţine de Băsescu e prostie….

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Să nu îi puneţi pistolul în mână lui Băsescu. Ar apăsa pe trăgaci în secunda doi…

Videanu: "Nu am afirmat niciodată că nu voi mai candida"

Niciun comentariu încă

  1. moshu49
    sâmbătă, 15 martie 2008, 11:36

    uf, cîtã polutzie şi -n românica asta … :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 15 martie 2008, 12:12

    Ei, să fim înţelegători. De vreme bună omul se afla într-o permanentă defensivă: pe povestea cu Haissam, cu profesorul etc. Avea nevoie să îşi mai rânjească puţin colţii, poate se sperie cineva. Şi ne-am râs. Inocent şi timid, desigur.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. CALUGARUL TEOFIL
    duminică, 16 martie 2008, 00:21

    ACHTUNG ! ACHTUNG ! ACHTUNG !
    PARRRRRR PARRRRRR PARRRRRR !

    MESAJUL DE RAZBOI AL GENERALULUI CALUGAR DSS-DIE TEOFIL CEL VIRIL DIN PUSTIUL ARIZONEI CATRE JAVRELE PISHADISTE SI JIGODIILE COMUISTE DIN BLOGOSFERA POLITICA ROMANEASCA

    ATENTIE, JAVRELOR PISHADISTE SI JIGODIILOR COMUISTE DIN BLOGOSFERA POLITICA ROMANEASCA ! NU SUNT UN ZOMBIE, SI NICI MACAR FANTOMA CATALINEI NU SUNT ! MENTORUL NOSTRU IMBECIL SI CUROFIL ADRIAN BOMBO NASTASE A INCERCAT ZADARNIC SA MA UCIDA CU SANGE RECE PRIN IRADIERE CU PLUTONIU, ORDONAND PREOTULUI CACANAR STELICA ALECSE DE LA BISERICA ORTODOXA „SFANTA TREIME” DIN LOS ANGELES SI TINERILOR CRETINI AI ORGANIZATIEI NEONAZISTE „VIITORUL ROMAN” DIN CALIFORNIA SA GASEASCA RAPID O METODA CAT MAI EFICIENTA SI DISCRETA PENTRU LICHIDAREA MEA FIZICA TOTALA. UN BAGABONT POPONAR SI MAFIOT CUM ESTE ADRIAN TAMARA NASTASE, OFITER DE SECURITATE CU GRAD INFERIOR DE SUBLOCOTENENT REZERVIST, CARE ATENTEAZA CU NESIMTIRE LA VIATA GENERALULUI TEOFIL SI LA ONOAREA MAIORULUI TRAIENICA, NU POATE FI DECAT UN CRIMINAL TERORIST MANIPULAT CU ABILITATE DE OLIGARHII KAGHEBISTI HREBENCIUC SI PATRICIU, BELI-MI-AR AMANDOI CARICIU’ ! DESIGUR CA RAZBUNAREA MEA CRUNTA IMPOTRIVA GAOZARULUI AROGANT BOMBO DIN CONGO NASTASE VA FI PE MASURA FAPTELOR SALE JOSNICE, MARSAVE CHIAR, URMAND LEGEA TALIONULUI : „OCHI PENTRU OCHI, DINTE PENTRU DINTE, SA TRAITI … BINE, DOMNULE PRESEDINTE !” FIINDCA SITE-UL BLOGSPOT MI-A STERS LA CEREREA EXPRESA A DERBEDEULUI CRIMINAL ADRIAN HOMO NASTASE, FARA VREUN AVIZ PREALABIL, BLOGUL MEU FANTASTIC SI DIVERSIONIST UNDE INTENTIONAM SA DECONSPIR ALIANTA TICALOASA DINTRE BANDITII PISHADISTI SI BORFASII PENALISTI, EU CALUGARUL TEOOFIL AM LEGAT VRAJI MORTALE CU LUMANARE NEAGRA IN ALTARUL SCHITULUI DIN PUSTIU CONTRA GAINILOR DIN POIATA DE LA CORNU, ROSTIND INCANTATIA VOODOO : „GAINATI PE PERETI, PARTE DE GAINI SA NU MAI AVETI !” SI PENTRU CA ACELASI DERBEDEU CRIMINAL ADRIAN HOMO NASTASE A DORIT OBSESIV SA-MI CURME PREMATUR VIATA DE MONAH, LA DOAR 82 DE ANI NEIMPLINITI, EU CALUGARUL TEOFIL VOI TRAGE FOARTE CURAND O RAFALA DE GLOANTE CAUCIUCATE DIRECT IN CURUL BOMBONICII NASTASE. POC ! TROSC ! PLEOSC ! DESI PERVERSA GAGICA MASCULINA ADRIAN BOMBO NASTASE VA FI CAM EXCITATA DE ACEASTA PEDEAPSA SADICA …

    LUA-V-AR DRACU’, JAVRELOR PISHADISTE SI JIGODIILOR COMUISTE DIN BLOGOSFERA POLITICA ROMANEASCA, OARE CREDEATI IN PROSTIA SI NEBUNIA VOASTRA CA DATORITA CONFLICTULUI VIOLENT DINTRE MINE, CALUGARUL TEOFIL, SI LIDERII NEMERNICI AI PARTIDELOR DE PROSTI PSD, PRM, PNL, PC SI UMDR (IN SPECIAL CVARTETUL SINISTRU FORMAT DIN ILIESCU TIGANUL, VOICULESCU MOTANUL, GEOANA LABAGIUL SI VADIM DAMBLAGIUL), AM UITAT VREODATA INSULTELE MITOCANESTI SAU CALOMNIILE MIZERABILE DE PE BLOGURILE VOASTRE CACACIOASE, UNDE IL ATACATI MISELESTE PE SIMPATICUL NOSTRU PRESEDINTE CHELIOS TRAIAN BASESCU SI PE IUBITA SA FIICA ELENA, SI DENIGRATI SISTEMATIC GLORIOSUL NOSTRU PARTID DEMOCRAT-LIBERAL ? STIE ROMANIA, TOATA ROMANIA, CA DE LA BASE PLEACA SMECHERIA … MA SCUZATI, M-A LUAT VALU’. DAR UN LUCRU E CERT : GATA, NENOROCITILOR, S-A UMPLUT DEFINITIV PAHARUL ! MASCARADA LIBERTATII SI DEMOCRATIEI NU MAI POATE CONTINUA IN RITMUL ACESTA ! DE LA PALATUL COTROCENI AVEM UNDA VERDE PENTRU ELIMINAREA FARA MILA A DUSMANILOR DE PARTID SI DE STAT ! INCEPAND DE ASTAZI 15 MARTIE 2008, SFANTA ZI NATIONALA A UNGARIEI MARI, BIBLIA CRESTINA FALSIFICATA GROSOLAN DE POCAITII TEMBELI DIN ROMANIA SI MORMONII PARSIVI DIN AMERICA NU MAI TREBUIE RECUNOSCUTA IN ANSAMBLU DEOARECE NUMAI EU CALUGARUL TEOFIL DIN DESERTUL MOJAVE PROPAVADUIESC ADEVARATA APOCALIPSA PENTRU VRAJMASII POPORULUI ROMAN DEMOCRAT-LIBERAL, TRADATORI DE NEAM SI TARA CARE L-AU PRIGONIT PE DOMNUL PRESEDINTE AL ROMANIEI TRAIAN BASESCU MAI GROAZNIC DECAT L-A PRIGONIT MASONERIA EVREIASCA PE FIUL DOMNULUI DUMNEZEU ISUS HRISTOS. LA SFARSITUL ANULUI 2008 CAND PARTIDUL DEMOCRAT-LIBERAL SI PARTIDUL CIVIC MAGHIAR VOR GUVERNA IMPREUNA ROMANIA SUB ISCUSITA COORDONARE A SUPERBEI DOAMNE PRIM-MINISTRU ELENA UDREA, ORGANIZATIA DE TINERET A PD-L SI ALTE ORGANIZATII PARAMILITARE IN FRUNTE CU TOVARASA SECRETAR GENERAL ELENA BASESCU VOR ACTIONA PE STADIONUL GHENCEA CU MITRALIERA KALASHNIKOV PARRRRR PARRRRR PARRRRR LA CAPATANILE DE PROSTOVANI HANDICAPATI ALE TAMPITILOR CARE LATRA ASTAZI CA NISTE POTAI IN CALDURI LA ZEUL NOSTRU SUPREM TRAIAN BASESCU, IAR GLOANTELE DE PLUMB CALIBRU 7.62.MM VOR EXORCIZA PERMANENT SATANA DIN MINTEA GOLANILOR SI CORUPTILOR PENTRU A-I IMPIEDICA SA MAI FURE DIN AVUTIA NATIONALA. MAI INTAI VOR FI EXECUTATI CU STRIGATE DE „HUO” SI FOC LA GURA TEVII SLUGOII MUISTI AI BARAGLADINEI CU EPOLETI DAN FELIX VOICULESCU, CARE AU FACUT NECINSTE VESNICA TELEVIZIUNILOR DIN ROMANIA SI L-AU SUPARAT GRAV PE DON BASESCU, IL CAPO DI TUTTI CAPI, APOI VOR FI TRIMISI LA FOCUL GHEENEI DIN IAD BLOGGERII SI FORUMISTII CARE AU INDRAZNIT CU TUPEU SI OBRAZNICIE SA COMBATA PROPAGANDA DEMOCRAT-LIBERALA RASPANDITA DE MINE CALUGARUL TEOFIL IN SPATIUL INTERNAUTIC. STIU CA V-A BAGAT IN DRACI LISTA NEAGRA DE PE FOSTUL MEU BLOG, JAVRELOR PISHADISTE SI JIGODIILOR COMUISTE, DAR TREBUIE SA FITI CONSTIENTI DE FAPTUL CA NICI UNUL DINTRE VOI, ZDRENTELOR SI HAHALERELOR, NU SE VA BUCURA DE CLEMENTA GUERILLEI DIGITALE IN PERIOADA URMATOARE DE CAMPANIE ELECTORALA. EU CALUGARUL TEOFIL SPER DIN TOATA INIMA CA PANA LA 1 IUNIE 2008 SA UMPLEM TOATE INCHISOARILE, BALAMUCURILE SI CIMITIRELE DIN ROMANIA CU IDIOTII PISHADISTI, PEREMUISTI SI PENALISTI, FIINDCA ACESTI DOBITOCI RETARDATI NU VOR PUTEA SUPORTA STRESS-UL BATALIEI POLITICE, SI LE VOR CEDA NERVII DIN CREERII SPARTI DE AK-47 !

    PARRRRRRRRRR PARRRRRRRRRR PARRRRRRRRRR

    MA VOI RETRAGE TEMPORAR INCEPAND CU 17 MARTIE 2008 PE BLOGUL FRUMOASEI DALIA OCTAVIA PUSCA SI PE FORUMUL DE COMENTARII AL ZIARULUI PROPREZIDENTIAL DE PRESTIGIU INTERNATIONAL „COTIDIANUL”, SI DE ACOLO VOI PUTEA LANSA IN SIGURANTA ATACURI BESTIALE IMPOTRIVA CELOR CARE MA ENERVEAZA SI MA FAC UNEORI SA TURBEZ DE OFTICA, SUGE-MI-AR DARAVELA ZDRAVANA TAIATA IMPREJUR SI BEA-MI-AR LAPTE ACRU DIN COAIELE MELE NEGRE DE TIGAN RASPOPIT ! IN CALITATEA NEOFICIALA DE MINISTRU PLENIPOTENTIAR AL INFORMATIILOR SI PROPAGANDEI, EU CALUGARUL TEOFIL VREAU SI POT SA FAC ZILE FRIPTE SAU NOPTI ALBE INAMICILOR FOARTE PERICULOSI AI REVOLUTIEI PORTOCALII DIN ROMANIA, CARE AU INFECTAT PANA SI BLOGOSFERA NECENZURATA CU VENINUL GANDIRII LOR NEOBOLSHEVICE. AR TREBUI SA VA FIE RUSINE, BAI JAVRELOR PISHADISTE SI JIGODIILOR COMUISTE DE TEAPA INFRACTORILOR VIRTUALI MIHNEA GEORGESCU-LABAGESCU, HORIA BLIDARU-BALEGARU, OANA STOICA-MUCEA, SAU CU APUCATURI SCARBOASE DE GENUL CUPLURILOR DE LESBIENE MARIA BARBU – GABRIELA SAVITSKY SI CORINA CRETU – ANCA ALEXANDRESCU ! SUNTETI CONSTIENTI OARE CA VETI IMPARTASI CU TOTII SOARTA NEFERICITA A IRESPONSABILULUI SCRIBALAU VICTOR „LABA TRISTA” CIUTACU ? ATAT VA SPUN DEOCAMDATA, PROSTILOR SI NEBUNILOR CE SUNTETI ! SUB INTELEAPTA CONDUCERE AUTORITARA A PIRATULUI NOSTRU DRAG TRAIAN BASESCU, POPORUL ROMAN DEMOCRAT-LIBERAL VA RENASTE DIN CENUSA-I PROPRIE SI DIN PROPRIU-I SCRUM LA FEL CA TEMPLUL LUI SOLOMON DIN IERUSALIM, IN TIMP CE JAVRELE PISHADISTE SI JIGODIILE COMUISTE VOR SUFERI AMARNIC IN LUMINA PALIDA A FELINARELOR, PENTRU CA EU CALUGARUL TEOFIL SUNT EXTREM DE BOGAT SI VOI ANGAJA FARA PROBLEME CEL MAI RAPACE CRIMINAL PROFESIONIST DIN BUCURESTI CARE SA TAIE CURENTUL ELECTRIC LA SEDIUL PISHADEULUI DIN BULEVARDUL KISELEFF. WITH THE LIGHTS OUT NU VA TRANSMIT AMERICAN DREAM, CI TRADITIONALELE URARI DE BINE : HUO ! HUIDEO ! HAI SICTIR !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. duminică, 16 martie 2008, 08:49

    mare-i Gradina

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 16 martie 2008, 09:36

    Grădina o fi mare, dar există şi opţiunea Delete…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. petrache lupu
    duminică, 16 martie 2008, 12:09

    o sa moara, deja ii plesnesc venele.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 16 martie 2008, 12:29

    Sunt de acord ca aproape tot ce tine de Base e prostie, dar trebuie sa recunosti(ceea ce mere ignori) ca si tot ce tine de Iliescu si Nastase e si o mai amre prostie plenara…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. duminică, 16 martie 2008, 16:02

    Inclusiv Elena.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. duminică, 16 martie 2008, 22:20

    Călugărul pare că nu e a nimănui. Singur în grădină … :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 17 martie 2008, 09:00

    De fapt ideia de Basescu si gasca lui e prostie. Acuma incearca fiecare sa faca sa dreaga cateceva…ca doar vin alegerile si trebuie s-o scoata cumva la capat

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde