30.05.2016

A trebuit să moară Ovidiu Iuliu Moldovan ca să trăiască pe YouTube

Eu am fost primul care am postat o înregistrare cu el acolo. Nu e nici o mândrie în asta. Dimpotrivă. Acum sunt 3 înregistrări. Toate despre moartea sa.

Spre comparaţie: cu Becali există 1700, cu Elodia 274, cu Vadim 1990, cu Dan Diaconescu 208 şi cu Adrian Mutu 189…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Dacă e Bazar, Publishing să fie

Cartianu nu merge la Click, ci la Adevărul

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 14 martie 2008, 11:13

    […] despartire de Ovidiu Iuliu Moldovan, dar si declaratiile lui Costel Busioc, ce a avut nevoie de un concurs in Spania si o recunoastere […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 14 martie 2008, 11:57

    acum mai putin de un an, erau fix 10 inregistrari cu toma caragiu pe youtube, din care trei erau identice. din fericire s-au mai inmultit, da’ tot sunt mai putine decat cele de care zici in finalul postarii :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 14 martie 2008, 12:00

    si distractia inca continua … album scos de guta… urgent sare maneaua pe youtube … vai de mama lor indobitociti … stiu ca sunt condamnat poate ptr ce am scris si despre decoratiuni … dar chiar mi-e sila ….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 14 martie 2008, 12:10

    Logic ma Chineze, ca Ovidiu nu facea show de doi lei ca aia de i-ai zis tu!
    ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 14 martie 2008, 14:27

    Păi nici nu îşi avea locul acolo. Şi nici locul nostru nu ar fi, poate, să vorbim acum despre el. Ci să tăcem. Şi să ne amintim. O astfel de amintire vă dăruiesc şi eu.
    http://danieloctavian.weblog.ro/2008-03-13/312922/Lumina-dinl%C4%83untru–o-amintire-despre-Ovidiu-Iuliu-Moldovan.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 14 martie 2008, 15:37

    Oare domnul presedinte va trimite o coroana de flori, maine, la Bellu, pentru acest exceptional actor? Ar costa mai putin decat un telefon in Spania, dat lui Costel.
    Chinezu, ai si la mine pe blog, in Galeria cu artisti, o amintire despre Ovidiu Iuliu Moldovan.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 14 martie 2008, 17:14

    Revin cu precizari. Am citit la Bibliotecaru pe blog – presedintele Basescu a transmis o telegrama de condoleante!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 17 martie 2008, 06:38

    Thank you, You can visit http://nghecon13.googlepages.com„>
    „The top blogs of the day” report

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde