03.12.2016

Oamenii cu bani au încercat să îl controleze şi pe Sorin Oprescu

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Nu are cum să nu îţi placă doctorul. Parol…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Îmi repugnă colosal Băsescu. Obişnuiţi-vă cu asta!

Neavând treabă pe la Guvern, Tăriceanu se dă cu scuterul prin Bucureşti

Niciun comentariu încă

  1. miercuri, 12 martie 2008, 11:04

    de asta a pierdut alegerile in 2000. nu l-a invins basescu, l-au invins ai lui.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 12 martie 2008, 11:13

    Se pare ca maine, Curtea Constitutionala se va pronunta in favoarea legii uninominalului iar aceasta va fi declarata constitutionala. Asadar, vom avea in acest an vot uninominal!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Conu ' Iancu
    miercuri, 12 martie 2008, 11:22

    Prea bun pentru gasca de ” partid” in care sta. Moraru ko.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 12 martie 2008, 11:32

    politician cu gura mirositoare de cacat, dupa cum divagheaza de la subiect e clar un carnat

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 12 martie 2008, 11:41

    Si vrea si mai multi bani sa fie manipulat, nu ii ajung cateva milioane de Eu`, acum viseaza zeci sau poate sute ca Tiriac si altii :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. anca
    miercuri, 12 martie 2008, 11:44

    de acord cu tine morosene! oprescu e printre putinii din psd care are „lipici” la electorat! pacat ca e mazilit chiar de ai lui. ar fi mai bun decit „prostanacul”,dar din pacate nu face parte din „gasca” care trebe!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 12 martie 2008, 12:07

    Mi-e simpatic Oprescu. Azi l-as vota, da’ nu mi-as pune chiar toti banii pe el.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 12 martie 2008, 12:08

    Mi-e simpatic Oprescu. Azi l-as vota, da’ nu mi-as pune chiar toti banii pe el. Mai stau un pic, ma mai uit.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 12 martie 2008, 12:31

    Daca ar fi ca el sa isi aleaga si echipa cu care va conduce capitala i-as da cu VOTAT. Insa cand stiu ca „interesele si algoritmul de partid” ii vor face echipa, parca ceva ma retine sa mai faca asta!
    ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 12 martie 2008, 17:22

    Are doctorul o vorba: ” dom’le la noi, la PSD, nu ne lipseste nimic din ce avem” .
    Aia e !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 12 martie 2008, 22:24

    Si daca e doar o imagine ce ne vinde dl Oprescu?

    Umbla vorba prin targ ca nu e chair asa de imaculat acest batran doctor si mai are si comoprtament de badaran uneori.

    La dracu a mai vorbit unu frumos acu 4 ani de ne-a smuls voturi…si acum hahaie de la Cotroceni si el si fisa analfabeta si marea gloaberita Elena Udrea.

    Chinezule toate astea sunt apa de ploaie, de ce crezi ma rog ca nu a putut sa iasa la suprafata Oprescu sa vb de 17 ani….e manjit cu cacao si el si nu i se da voie sa vorbeasca, pana nu moare hoasca de Iliescu PSD-ul e un sector 5 condus de un Marian Vanghelie.

    Vorbeste fain Oprescu, da la activitati e cam 0 barat.

    Zi-mi ce a facut acest Sorin Oprescu de 17 ani si daca se strang 10 chestii imortante eu imi dau jos palaria in fata lui ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde