10.12.2016

Elena Băsescu. No comment. Dar chiar no comment…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Via Copolovici.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Două blogeriţe şi un bloger

Petiţie pentru ca kmi să îşi facă blog

23 comentarii

  1. kmi
    vineri, 7 martie 2008, 12:07

    nici macar un comment „mic”?…pentru tafic, nu pentru subiect…
    M-am distrat copios, da’ nu-s surprinsa…M-am lovit de situatii d’astea de cand ma stiu.
    Optimismul din mine zice ca lucrurile se vor mai schimba. Realitatea insa imi da bobarnace…dureroase…
    Acum vine „comentul mic” (pentru trafic): e vineri, e soare…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 7 martie 2008, 12:23

    originalul, adica filmuletzul din care realitatea a montat imaginile si a uitat sa mentioneze autorul, este pe blogul autorului, adica aici http://www.copolovici.ro/blog/2008/02/28/qed/

    doar gadea a dat filmuletzul in intregime, aseara

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 7 martie 2008, 15:15

    bai…asta e o gluma cumva?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. anca
    vineri, 7 martie 2008, 15:49

    asa este,copolovici ii autorul,din pacate nici unul din cei care au postat clipul nu mentioneaza acest lucru. si are o „vechime” de 8 zile!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. anca
    vineri, 7 martie 2008, 15:51

    vad ca totusi sint si oameni „cool” bravo chinezule!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 7 martie 2008, 15:55

    E naspa faza, probabil ca nu prea reuseste sa isi controleze emotiile!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 7 martie 2008, 15:56

    anca:
    adevarul adevarat e ca prima data am postat o inregistrare de la realitatea in care era doar inregistrarea bruta cu enormitatea lu elena
    dar apoi tribonflax a avut deosebita inspiratie sa ma traga de net si am bagat bestialul filmulet de la copolovici
    de fapt nu zici rau, mai anca
    ia sa bag si filmul de la realitatea
    asa pentru informare
    merci, merci
    mai hai pe la noi :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sfinx667
    vineri, 7 martie 2008, 17:21

    mda… mai duca-se in saracia ei de gramatica… my name is ellen, ellen base… poti sa ai si sepcuta shukara, poti sa ai tu multe… dar, iti lipsesc atat de multe… Doamne, tucu-ti mila ta, iertat sa-mi fie, maica mea Darinca are 90 de ani, si e mai smenara ca hasta in ” manuirea gramaticii „, inca imi da lectii…
    felicitari chinezule… informeaza-ne , ca noi cu drag te citim, dat tu, vrei sa vorbeste cu noi, ca e uni care nu vrea sa vorbeste… gangureste numa ” poti sa ai … ”
    SIBILLA

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 7 martie 2008, 17:23

    dar de ce sunteti rai? ea vorbeste asa din cauza colagenului injectat in buze. nu mai reuseste sa pronunte cuvintele corect.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 7 martie 2008, 19:07

    Bey, de ce lasati comentari ca omu a zis ca nu vrea comentari.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. bog306
    vineri, 7 martie 2008, 19:55

    :D ei nu vrea ….stii ca omu` face ce ii este interzis …exemplu pacatu stramosesc =)))))pt. care platim cu toti…suntem nevoiti sa auzim dezacordurile ficei lui zeus ….pt. ea ..micuta prevad un viitor stralucit …o sa ajunga pe liste ….si o sa vrea lovita de stampila. :p

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 7 martie 2008, 20:31

    Asta vorbeste cum scrie eu, adica dadatroll. Nu mai decat daca imi las paru lung si imi fac o labioplastie, ma pot concura si eu in politica. Adica noi, dadatroll.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. vineri, 7 martie 2008, 21:21

    man’s, fata are succesul asigurat in politica. vedeti exemplul lui vanghelie -care este si vedeti ca macar primar de sector tot ajunge… sector zootehnic.
    iar daca nu are noroc de o primarie o face tac’su consilier, ca tot i-au fugit toti oamenii destepti de la cotroceni !
    saraca e bata, dar e o bata aleasa democratic cu 90%, asa cum vor fi toate scorurile in alegerile interne din pdl.
    ce sa ne miram? e noua clasa politica, tot vroiam schimbare !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. vineri, 7 martie 2008, 21:25

    nu prea cred. e atat de aerisita prin cap incat nu e in stare nici macar de un minimum de parsivenie.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. anca
    vineri, 7 martie 2008, 22:15

    nu-i asa ca postarea lui copolovici e mai faina? pt. chinezu: draga morosene,sa fii tu sanatos(si la punga gros) ,io in fiecare zi intru pe blogul tau da o nemultumire tot am,pe celalalt blog aveai o chestie de ne puteam abona,de ce nu ai si pe asta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. vineri, 7 martie 2008, 22:52

    Ca sa nu ramaie repetenta si anul asta, tatitu’ i-a luat Goitei un job de secretar de nu stiu ce la partidul altoit.Si precis o bereta cu emblema canonierei Le Formidable. Ca altfel nu-mi explic inspiratia duducii cand vine vorba de tunuri orale. Orale, da, nu fiti magari.Care sunteti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. Manu
    vineri, 7 martie 2008, 23:57

    Agramaticus erectuss

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. waszlaw
    sâmbătă, 8 martie 2008, 01:28

    mda, eu nu rad…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. sâmbătă, 8 martie 2008, 08:33

    anca:
    singura modalitate la faza cu abonamentul e aia cu intrari rss
    in rest taie-ma, omoara-ma, firbe-ma in orez habar nu am…
    si, evident, un sincer merci

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. sâmbătă, 8 martie 2008, 09:38

    Clipul asta o sa constituie baza campaniei negative impotriva Elenei Basescu mult timp de acum incolo, adio functii. Va trebui sa treaca cel putin 4 ani si sa faca numai lucruri bune ca sa-i fie stearsa rusinea. Ce te faci insa daca o sa apara si un clip asemanator cu Tariceanu care si el vorbeste in la fel de multe dodii.
    O sa fie cautati foarte tare prelucratorii video in campania asata… :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. balauru
    sâmbătă, 8 martie 2008, 20:36

    Chinezule, sinteti doar invidiosi. Fata s-a emotionat, evident. As vrea sa te vad pe tine luind un interviu in engleza, sa te filmez si sa-ti rid in nas.

    Va preocupa rahaturi, Geoana vorbeste perfect engleza, romana si ce? e un politician umil.

    Elena asta e frumoasa foc, pun pariu ca e si fata desteapta insa s-a emotionat la un interviu. Ati crucificat-o???

    Eu sint pentru Elena in politica !!!!!

    Ion Dolanescu e mai breaz? Irina Loghin e mai breaza? Vacile si boii au priviri mai inteligente ca ei. E unul, Vacaroiu, care cind deschide gura aduce aminte de numele lui.
    Ati casunat pe o fata frumoasa care s-a emotionat la un interviu? Voi cu ce sinteti mai buni? Ha?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. waszlaw
    duminică, 9 martie 2008, 02:26

    in mod cert da

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde