03.12.2016

Mihaela Rădulescu lucrează cu Felix Tătaru

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Serios…

Incepand cu luna februarie, Mihaela Radulescu este noul Client Service Director al GMP. Mihaela se alatura echipei GMP dupa patru ani petrecuti la Mercury 360 unde a coordonat activitatile pentru clienti precum Nestle, Coca-Cola, Ursus Breweries, Samsung, Reinert, P&G.

„Asteptarile mele legate de noul job la GMP sunt in mare parte hranite de asteptarile pe care agentia ca intreg le are de la ea insasi: sa faca o diferenta pe piata in materie de creativitate si de solutii neconventionale, sa-si respecte promisiunile, sa-si tina clientii multumiti, sa faca bani si sa se distreze”, spune Mihaela Radulescu. „Ce pot sa ofer este provocare si leadership, iar ce primesc ma astept sa fie din aceeasi categorie: provocari si mai multe si spirit de echipa”.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Chinezu tot chinezu…

PRM a început să sape la propriul mormânt…

Niciun comentariu încă

  1. kmi
    miercuri, 5 martie 2008, 12:18

    well…cineva va avea o echipa puternica pentru campania electorala…smart move!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 5 martie 2008, 15:06

    pai Raduleasca n-a fost ferventa sustinatoare a pesedeului si a lui nastase in 2004? de-i invita in fiece emisiune si-i lauda de sclipeau aia pe-acolo?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. kmi
    miercuri, 5 martie 2008, 15:21

    @tiribonflax: a fost?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. Anca Buzea GMP
    miercuri, 5 martie 2008, 15:21

    Este doar o coincidenta de nume. Nu este vorba de vedeta TV.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 5 martie 2008, 15:23

    hahahahahahahahahahahahaha foarte tare hahahahahahahaha

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. kmi
    miercuri, 5 martie 2008, 15:34

    eh. hmmmm. ar fi fost muuuult mai tare, daca nu era coincidenta de nume. Oricum, ii uram succes doamnei/domnisoarei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 5 martie 2008, 16:12

    Deci Chinezu ne pacale! Io zic sa facem o gasca organizata si sa ii taiem rotile de la bicicleta lui chinezeasca! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. kmi
    miercuri, 5 martie 2008, 16:33

    @artistu…Patience is genius…remember?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 5 martie 2008, 17:17

    Mai asta trebuia…ca Mihaela Radulescu ACEEA sa se bage SI in publicitate :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 5 martie 2008, 20:12

    Păi Răduleasca asta nu traducea filme la TV? Glumesc, da, coincidenţă de nume, dar titlul e special dat astfel.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 5 martie 2008, 20:49

    stiu si eu de o tipa cu acelasi nume care traduce sau traducea filme si cum zicea si anca buzea, de cea de la mercury.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 5 martie 2008, 21:07

    Nam auzit de astia doi in viata mea.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. joi, 6 martie 2008, 02:34

    si sa mai conteste careva dintre noi norocul de a te naste cu un nume rar!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. joi, 6 martie 2008, 04:45

    dadatroll? Pai nu mam nascut cu numele asta mi lam ales eu. De la dadat roll.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. joi, 6 martie 2008, 11:23

    it’s not all about you, babe…
    vorbeam de norocu’ de a te [tu= oricare om de pe planeta, cu sanse egale de a intra in acest pool] naste cu un nume rar, atit de rar incit nu mai e altul ca tine [tine= oricine] si nimeni nu poate spune „mihaela radulescu aia sau aialalta?”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. vineri, 7 martie 2008, 13:28

    Ati vazut articolul de ieri din Atac? Foarte tare aceasta poveste legata de Mihaela Radulescu si GMP. Cred ca este cea mai mare greseala de presa pe care am vazut-o vreodata!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. vineri, 7 martie 2008, 13:35

    Alex Filip:
    frateeeeeeeee
    nu il vazusem
    ce mai zic?
    ce dracu mai, sunt atat de criptic io sau era evident ca e caterinca?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. Alex Filip
    vineri, 7 martie 2008, 13:41

    Indiferent de situatie…”verificarea surselor” nu se aplica la Atac. La asta ma asteptam. Dar nu la o asemenea stire denaturata. Sunt curios cum a reactionat the real Mihaela Radulescu! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde