07.12.2016

Chinezu tot chinezu…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Am râs cu lacrimi. Din cauza lui Cipri care mi-a dat linkul către filmulet.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

"Evenimentul Zilei îl linge pe Traian Băsescu centimetru cu centimetru"

Mihaela Rădulescu lucrează cu Felix Tătaru

Niciun comentariu încă

  1. miercuri, 5 martie 2008, 10:16

    ai uitat sa inchizi tagul

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 5 martie 2008, 10:23

    zoso:
    deci da
    ce sa fac frate daca nu ma da tehnica afara din casa :D
    bai, da’ ce rapid esti…
    nu poate omu gresi fara sa il dibui :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. kmi
    miercuri, 5 martie 2008, 10:25

    io ma gandesc ca Chuck Norris ar reusi singur faza asta :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 5 martie 2008, 10:31

    erai la rand, am dat click si ma indemna titlul sa sar la cap :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 5 martie 2008, 10:59

    kmi:-)))))))))
    chinezu:d’aia sunteti voi,chinezii, un popor atat de mare:-)
    Plus ca seamana destul de mult cu partida Tari Vs. Base cu Norica Nicolai in rolul mingii.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 5 martie 2008, 13:25

    Auzi ma da un filmuletz cu SORA 13 nu fasesti tu sa ne amintesti de ea ?
    :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 5 martie 2008, 13:31
  8. miercuri, 5 martie 2008, 16:32

    e vechi bre :) si il stie… cam toti mi l-ati furat si meritam macar aprecieri :) sau o mentiune ceva :D

    http://cozoplean.ro.im/2008/03/03/megastar-american-idol-britains-got-tallent-si-la-bulagari-ken-lee/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 5 martie 2008, 17:04

    sly, poate ca cineva ti l-a furat, cum zici tu, dar nu eu. eu am primit linkul de pe youtube pe mess. dar daca-mi demonstrezi ca nu puteam sa aflu despre el decat de la tine, promit sa te mentionez pe blog.

    plus ca e cam greu sa zici ca „e vechi” la doar doua zile dupa ce l-ai pus tu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 5 martie 2008, 17:55

    E destul de tare, acuma stiu de unde s-au luat aia cu reclama de la Pepsi

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. mesterulmanole
    miercuri, 5 martie 2008, 20:37

    superrrrrrrrrr! :P tot cu lacrimi… :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 5 martie 2008, 23:38

    :* hai ca glumeste omu… vechi este, nu neaparat din prisma celor doua zile:) ii faceam si eu comentarii la chinez si mie reclama :D youtube nu e o descoperire a mea si faza cu demonstratu` nu merita:) eu te mentionez oricum in blogroll sa nu par ala rau. era doar o glumita:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde