11.12.2016

Cam de prost gust viitorul rege al României

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

La brăţările lui mă refer. Despre restul citiţi în Cotidianul.

20_1.jpg

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ultimul şlagăr al lui Ionuţ Dolănescu: "ooofff, poluţia meaaaa"

Încă o glumă proastă executată de Mircea Geoană

Niciun comentariu încă

  1. kmi
    vineri, 29 februarie 2008, 13:01

    a fost savuros Badea aseara, pe subiect :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 29 februarie 2008, 13:21

    Rep: Vorbim in romana sau engleza?
    Za prins: In engleza
    Sorry I am, ready not You are. Weak The Force in You still is.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 29 februarie 2008, 16:48

    Hai sa im seriosi! Romania nu se va mai intoarce la monarhie! E doar un vis fantezist al unora! ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. ishmael
    vineri, 29 februarie 2008, 17:24

    din pacate nu se va intoarce Romania la monarhie … ramanem cu securistii si cu noi pe aicea sa ne supartam ;) … si sa facem bascalie de orice putem ca de construit ii lasam pe altii sa o faca …

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 29 februarie 2008, 19:52

    Nu stiu daca r trebui sa ne para rau „ishmael”. Are si monarhia cutumele si neajunsurile ei, nu-ti face probleme!
    ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. sâmbătă, 1 martie 2008, 10:46

    bratarile merg cu freza lui de beatles. sau cu cravata flower-power. deh, nostalgicii astia…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. unu
    sâmbătă, 1 martie 2008, 12:41

    Ar trebui sa va multumiti cu Imparatii si regii pe care ii aveti cu duiumul, aparuti peste noapte sub umbra „bulibasului sef” !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 1 martie 2008, 13:44

    mie imi plac mult bratarile care le poarta, vreau si eu….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 1 martie 2008, 14:37

    tu n-ai voie, ca nu esti printz…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 1 martie 2008, 15:56

    impresions are just impresions, i mean you impresions :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. razvan
    joi, 19 martie 2009, 03:14

    as prefera sa votez un prim-ministru decat un scandalagiu necultivat ca basexu pupal-ati in carma de mult ce va iubeste.
    si as prefera sa am un „sange albastru” sa-i vorbeasca lui obama decat un domn fanariot al acestui imperiu cacatpizdalist.
    „rebeli” TVmbelizati…

    plus de asta, sunt pe aceeasi lungime de unda privind aspiratile catre ecologie alea majestatii sale. as adauga aici si necesitatea energiei regenerabile in contextul unei incercari de realizarea a unei economii autonome.

    voi doar cu „ififif… toti oamenii sunt egali, eu sunt special, nu trebuie sa fie rege”, stav-ar hollywoodu’n retina sa va arda de spalati pe cap cu el ce sunteti.

    de retinut: „pupal’ati in carma”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde