04.12.2016

Cum se freacă menta în Senat

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dacă îi arată când dorm, spun că meditează. Dacă îi arată cum se uită după gagici pe net, spun că se documentează. Dacă nu îi arată deloc, spun că e conspiraţie. Şi ei, de fapt, muncesc pe rupte pentru binele poporului…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

O întrebare cam tâmpită pentru CNA despre o şi mai tâmpită ştire pe TVR

Coincidenţe politico-justiţiabile dâmboviţene

Niciun comentariu încă

  1. joi, 28 februarie 2008, 12:06

    Drept graiesti, nu-mi dau seama daca ii amuzant, nici macar nu mai este frustrant, incetut, incetut incep sa accept si sa tolerez astfel de culturii, poate asa e normal, sunt oamenii ce D-zeu, au si ei vulnerabilitatile lor, nu-i mai bine ca-s pe fata, altii, stim noi care is periculosi, astea is mielusei!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 28 februarie 2008, 13:19

    …si noi nu ne dam seama….suntem niste ignoranti carcotasi, care nu apreciem munca alesilor nostri …fir-ar…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 28 februarie 2008, 13:30

    Nu pot scrie un comentariu mai amplu, deoarece tocmai mă documentez… Pe net!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. kostea
    joi, 28 februarie 2008, 13:54

    bey tu ala, de ce esti tendentios la adresa mintilor luminate care isi dau si duhul pentru fericirea noastra?! de la ce partid esti, ce jocuri politice murdare faci? subminezi imaginea tarii in lume!!! =)) lol

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 28 februarie 2008, 14:47

    am cautat doar 2 secunde, am cautat legea pe imagini deocheate si apoi am cautato pe ea pe mes dar n-a intrat, dece sa nu joc conta :)

    suprins un moment al inceput, pe site-ul senatului, joc de lojica si lipseste totalemente deci inca am joc ca duc lipsa de lojica…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 28 februarie 2008, 16:37

    Ba nene io pe astia i-as da afara direct! Da uite ca nu se poate ma! Pe bune daca nu in momente din astea ma gandesc la ideea unei regentze straine care sa ne conduca, ca vad ca singuri suntem incapabili!
    ‘:(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sfinx667
    vineri, 29 februarie 2008, 05:44

    saracii..ca ti se rupe sufletul de mila lor nu alta… si uiti de toate ramai cu..Mila, mila pt ei…ca pentru tine, ce a mai ramas… sa inghiti a paguba, ca daca si mila o dai pe toata, chiar ca …chiar ca…vine primavara, si nah, iar au o scuza…or fii astenici, romantici…
    SIBILLA

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 29 februarie 2008, 11:22

    E foarte greu sa fii in pielea lor, stresul este extrem…sa se joace, sa citeasca ziarul oare ce sa faca azi? Cel mai fain ii ca consuma bani in cantitati industriale, mananca mai marii statului atatia bani cat o tara mica din Africa

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 29 februarie 2008, 11:28

    Bachiar cat o tara mare din Africa pentru ca ei, saracii (africanii) s-au invatat cu putin/cap de locuitor. Transformand asta in mult/cap de parlamentar roman se echilibreaza cumva harta lumii si nu mai pica din cui.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde