05.12.2016

Hai să îl f@#$% în gură pe Ion Iliescu. Drept câştigat la Revoluţie…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: nasti a intrat şi a comentat mai jos, zicând un lucru care sintetizează perfect ce am vrut să zic io cu postul acesta: „Din aceasta intimplare ramine doar ideea ca niste nemernici au sarbatorit pe banii nostri, infiintarea unei institutii care nu a fost decit rampa de lansare a celor de la FSN, plus a baietilor infiltrati in toate celelalte partide, eveniment pigmentat de manifestarile de cea mai josa speta, cum au fost cele a le lui Nica Leon, dar si ale lui Ion Iliescu, care nu s-a lasat mai prejos si a reactionat ca un derbedeu mai cu staif, dar tot ca un derbedeu. Dupa care venim noi si il cainam pe bloguri sau prin articole prafuite de presa.”

Uite de aia au participat oameni la Revoluţie (imensa lor majoritate nu face greva foamei pentru scutiri la impozite şi pentru tot felul de avantaje). Pentru ca Nica Leon să poată să îşi bage p#%$ în Ion Iliescu şi să îl ameninţe că îl f$#@ în gură, că doar el l-a salvat, ca un adevărat revoluţionar guristic care este.

Mi-e atât de scârbă…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Au şi ungurii dobitocii lor…

Sediul PD din Modrogan este racordat ilgal la reţeaua de curent electric

Niciun comentariu încă

  1. marți, 12 februarie 2008, 12:51

    hei, ce vrei, unele lucruri mor mai greu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 12 februarie 2008, 12:52

    ti-e scarba de criminalul iliescu ?

    din pacate vad ca il ai la bloggroll :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. kmi
    marți, 12 februarie 2008, 12:57

    …deci, se poate si mai rau decat sa te chinui sa dai multe, multe, multe, multe click-uri ca sa „traduci” pe cineva…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. nenealars
    marți, 12 februarie 2008, 13:13

    Am si eu o curiozitate. Ce i-a zis Iliescu de i-a replicat „in aia sa te duci tu?”, ca filmul pare taiat putin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. constantinv
    marți, 12 februarie 2008, 14:01

    Nica Leon este unul dintre profitorii si imbogatitii revolutiei. Tot ce a facut el in CPUN a fost sa-l injure pe Iliescu.
    Si acum imi amintesc de o mare admiratoare a lui care ii prevestea o mare cariera politica :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 12 februarie 2008, 15:02

    ihtys:
    mi-e scârba pur şi simplu
    vrei să te bag şi pe tine în blogroll sau care e legătura?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 12 februarie 2008, 15:23

    Mare om si Nica Leon! Doamne cum de i-o ma suporta inca pamantul!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 12 februarie 2008, 21:02

    Nu sunt deloc Pro Leon, dar nu ma asteptam sa-i vad la tine bascuta.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 12 februarie 2008, 21:02

    bascuta lui Iliescu ma refer

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 13 februarie 2008, 02:29

    Ce a facut cretinu’ de Nica Leon e impardonabil, dar hai sa nu il ridicam in slavi nici pe Iliescu, fiindca el nu a participat la revolutie din cele mai nobile cauze.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 13 februarie 2008, 11:00

    Leon şi Iliescu, mici diferenţe.
    Din păcate, Ilici şi prietenul lui, Georgescu, văd că tronează la tine. Spune-mi că e doar pentru trafic und I believe you

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 13 februarie 2008, 11:52

    mangaloy:
    e pentru trafic, e pentru trafic
    sunt atat de ahtiat dupa trafic ca l-as baga si pe dracu in blogroll la mine
    sau pe laszlo tokes
    daca amandoi ar avea blog
    sau macar unul
    altceva, alte nelamuriri?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 13 februarie 2008, 12:22

    Bine spus Mangaloy! Ce bine ar fi daca s-ar apuca ei de sah in Cismigiu!
    ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. nasti
    miercuri, 13 februarie 2008, 12:33

    Si crezi ca domnului Iliescu i s-a spus tot ceea ce ar merita sa i se spuna, indiferent daca e facut la modul civilizat sau nu?

    Din ceea ce se vede in acest articol, s-ar putea deduce ca de fapt problema este la cum a inteles Nica Leon sa reactioneze, nu la faptul ca domnul Iliescu a fost fost tratat, e drept, prin niste mijloace nepotrivite, exact asa cum merita. Numai faptul ca domnia sa a raspuns cu aceiasi moneda, confirma faptul ca a primit exact ceea ce merita. Si nu ar fi prima data cind prestatiile domniei sale derapeaza pina la limita bunului simt.

    Din aceasta intimplare ramine doar ideea ca niste nemernici au sarbatorit pe banii nostri, infiintarea unei institutii care nu a fost decit rampa de lansare a celor de la FSN, plus a baietilor infiltrati in toate celelalte partide, eveniment pigmentat de manifestarile de cea mai josa speta, cum au fost cele a le lui Nica Leon, dar si ale lui Ion Iliescu, care nu s-a lasat mai prejos si a reactionat ca un derbedeu mai cu staif, dar tot ca un derbedeu. Dupa care venim noi si il cainam pe bloguri sau prin articole prafuite de presa.

    Iar la final, o mica observatie pentru care imi cer scuze daca va deranja in vreun fel. Simpla si nevinovata adaugare a unuia ca Ion Iliescu la blogroll, este un mare semn de intrebare pentru cei care au bunavointa de a lectura respectivul blog. In rest, s-auzim numai de bine!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 13 februarie 2008, 14:22

    …auzi, ţi s-o indeplinit dorinţa. Văd că satana şi-o făcut blog, special pentru tine. După cum ai spus, te rog să-l treci la blogroll pe Domnul Satana, altfel îţi ştirbeşti credibilitatea:
    http://satanadracului.wordpress.com/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde