05.12.2016

Ion Cristoiu şi ţâţele Carlei Bruni

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ziceţi voi ceva dacă vreţi de viziunea lui nea Jack Cristoiu despre vizita lui Sarkozy în România. Că io la faza asta chiar nu mai am ce zice…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vive la Roumanie, vive la France, vive l'Europe!

Cristian Diaconescu se bucură că Ludovic Orban a primit NUP

Niciun comentariu încă

  1. kmi
    marți, 5 februarie 2008, 10:57

    in mod bizar, opinia domnului Cristoiu reuseste sa nu ma ia prin surprindere si sa nu ma zgandare, dar Capatos…bleah!
    Da’ stii ce? Eu cred ca-i chiar proasta…Categoric, nu are cum sa nu fie…
    :( Ce mici suntem…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 5 februarie 2008, 12:58

    Mi se pare exact genul de discutie „A vorbi ca sa nu taci”…a venit si Cristoiu cu o opinie asupra unui aspect extrem de irelevant.Ce sa spun, marele aparator al moralitatii feminine si sobrietatii franceze.

    Nu ma mai uit la emisiunea lui Gadea de vreo luna, au devenit insuportabili.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 5 februarie 2008, 15:00

    Da’, dar macar spune cu gura lui:
    CE TAMPIT SUNT!
    :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 5 februarie 2008, 16:28

    Totii e tampiti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 5 februarie 2008, 17:15

    mwhahahhahaha ….

    eu stau si ma intreb daca dupa gaina cu puii vii ala mai poate gandi normal, sau aia e normalitatea lui acolo ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 5 februarie 2008, 17:52

    Cum spunea kmi, Ion reuseste sa nu mai surprinda. Acest gazetar isi incheie cariera singur, trist si in genunchi. Amin.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 5 februarie 2008, 22:15

    Ce oameni inchisi la minte! :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. waszlaw
    miercuri, 6 februarie 2008, 01:36

    DAR SANII EI SUNT MISTO

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 6 februarie 2008, 02:19

    Of, cite prostii poti sa scrii…
    Suferi de o boala: scrii mai mult decit ai citit.
    Exista leac:
    http://hyperliteratura.reea.net
    sau, daca te tin CURelele:
    http://staredeurgenta.marte.ro

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 6 februarie 2008, 03:59

    Rusine sa le fie! Salam?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 6 februarie 2008, 06:22

    dintre toti aia de acolo ion cristoiu rulz! ce sa zic, ati vrea unii sa auziti in emisiuni zilnice numai citate de premiu nobel… orice lucru daca e zilnic e prost, de exemplu munca, deci nu va mai plingeti de cristoiu si dati pe otv.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 6 februarie 2008, 10:48

    Cristoiu : „Eu sunt mai conservator”.
    Mai mult nu poate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. anonimul manipulat
    marți, 27 mai 2008, 14:58

    cristoiu ?!?! Un neica nimeni aparut cu plete, ca sa impresioneze, deh!!!
    Odata cu pletele si-a pierdut si logica exprimarii. Marele maestru, termina frazele cu cuvinte suspendate in aer parca s-ar mira el insusi ce a putut sa debiteze.
    Continutul ideilor sale balbaite, se scalda in noroiul filozofiei pe care incearca sa o inventeze!?!?
    Lasa locul altora mai priceputi, tovarase cristoiu (cu litere mici)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde