08.12.2016

DJ Valentin Stan se penibilizează muzical la Sinteza Zilei

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Am râs cu lacrimi. Nu ai cum să nu râzi când vezi cât de dizgraţios e Valentin Stan când face pe DJul. Urmăriţi şi reacţia sictirită a lui Cristoiu şi amuzamentul participativ al lui Gâdea şi al lui Ciutacu.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Fluturaşul de salariu de 48 de milioane al ministrului Paul Păcuraru

Aşa da, tovarăşu Băsescu. Ăsta e cu adevărat motiv.

Niciun comentariu încă

  1. joi, 10 ianuarie 2008, 11:56

    jesus… s-a gandit cineva sa-i faca un cadou frumos de ziua lui, un automat cu eticheta ‘pt ruleta ruseasca’ ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 10 ianuarie 2008, 12:07

    De scris omul scrie frumos in HISTORIA. Pacat ca i-au intrat fumuri si basini (scuzati expresia, dar asta are) in cap si crede ca isi poate permite orice la televizor. Sper ca in cel mai scurt timp posibil sa isi primeasca un binemeritat sut in fund (ca doar stiti ca fie care sut in fund, e si un pas inainte).
    :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 10 ianuarie 2008, 12:22

    Nu cred ca am vazut vreodata o persoana mai dizgratioasa ca acest Valentin Stan. Scarba de la un capat la altul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 10 ianuarie 2008, 13:07

    Inainte ma uitam cu interes la emisiunea lor. De o vreme, Gadea a devenit histeroid, Stan e de-a dreptul cosmaresc iar Cristoiu nu inteleg ce cauta in configuratia aceea…
    Din cand in cand mai spune Ciutacu vreo vorba de duh… Se plicitisesc acolo si discuta parca ar fi intr-o statie de tramvai asteptand sa le vina „masina”. Statia de Tramvai Antena 3, peronul 22. Pacat.
    Mi-e dor de Octavian Paler, de logica lui simpla si cu atat mai dramatica…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 10 ianuarie 2008, 13:19

    nu e adevarat, nu i s-a urcat nimic la cap lui Valentin Stan, doar ca uneori exagereaza si excesele lui nu sunt privite cu ochi buni.
    si, oricum, Cristoiu oricum e deobicei mai mult sau mai putin sictirit.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. luk
    joi, 10 ianuarie 2008, 13:43

    Uite de aia ..ii bat astia de la Antena pe cei de la Realitatea ..pt ca antenistii fac show..nu vezi o sezatoare plictisitoare.aici ai si informatie si divertisment..iar televiziunea in toata lumea inseamna divertisment..
    Intr-o tara cu atatea televiziuni..unde concurenta e atat de mare…trebuie sa stii sa aduci oameni pe ecran care nu plictisesc..iar cei de la Antena asta fac..show si bani !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. şoferul
    joi, 10 ianuarie 2008, 14:50

    ce mascarici, Dumnezeule! au aia de la Mondenii material in fiecare saptamana.
    culmea este ca omu’ nu e un dobitoc, cum insista sa ne faca sa credem…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. antiprost
    vineri, 11 ianuarie 2008, 01:15

    foarte tare. de-acum dacă-mi vine cheful de divertisment dau pe antena 3. distracţie garantată.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 11 ianuarie 2008, 07:45

    Cinei Valerian Stan?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 11 ianuarie 2008, 08:43

    Ce sa zic Stan e teibilist.Dar Cristoiu nu ma asteptam sa-l incurajeze.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 11 ianuarie 2008, 11:13

    Mon cher. Cristoiu mai nou o tine cu „Eu sunt mai batran dar voi astia mai tineri…”. Prima data cand l-am vazut pe Stan era cu referendumul cu Basescu. Era isteric…. Prvind retrospectiv acum pare calm… Laptop-ul ala cu mp3-uri (chiar de unde le are? sunt piratate?) si engleza sunt incredibile.
    De fapt, mon cher, la asa politicieni asa analist(i)…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde