03.12.2016

Nu vă speriaţi: chinezu e tot chinezu!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Chinezu e tot chinezu. Numai că arată acum altfel. Am ales un alt template de wordpress care m-a lovit de cum l-am văzut. Call me nostalgic (că doar templateul se numeşte The Journalist), call me chinezu, dar mie tare îmi place cum arată.

Şi ca să fiu şmecher vă mai spun următoarele: dragi citititori şi comentatori, vă mulţumim pentru înţelegerea cauzată de eventuale neplăceri suferite în timpul fulgerătorului (de vreo, 3,2 secunde) rebranding care l-a lovit pe chinezu.eu. Vă mai aşteptăm pe la mine!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Nu îmi place când se moare pe net…

Avem, ca români, un pronunţat simţ al miştoului

Niciun comentariu încă

  1. kmi
    vineri, 14 decembrie 2007, 13:10

    e nice. ma enerva cumplit blogroll-ul (nu cei care apareau in el, ci modul de functionare)versiunii vechi, dar tot ii citeam pe cativa.

    Succese nebanuite.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. chinezu
    vineri, 14 decembrie 2007, 13:13

    kmi:
    ai perfecta dreptate
    acum se vede mult mai bine blogrollul

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Stas
    vineri, 14 decembrie 2007, 13:59

    intradevar parca e mai ok acum, bine ca ai scos click viewu’ (sau cum so chema) ala sacaitor.
    rebrandingul asta mi-a adus aminte de un dialog interesant.

    -Domnule M.V. ce parere aveti de rebranding-ul partidului
    -Da..um…da…am o parere foarte buna

    :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 14 decembrie 2007, 14:28

    Bun rebrandingul asta care te-a lovit. Imi place. Se citeste mai usor. Tot inainte! (indemnul asta n-are nimic nostalgic:) )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 14 decembrie 2007, 17:37

    Nu ne-am speriat… Ştiam: Chinezu’, tot Chinez!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 14 decembrie 2007, 18:51

    nici nu bagam de seama daca nu spuneai. caci eu te citesc si nu sunt de la casa lux.
    pe scurt : tie sa-ti placa/convina ! si scrii.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 14 decembrie 2007, 18:52

    si sa scrii :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. Horia
    vineri, 14 decembrie 2007, 20:12

    clasicule, care esti!:)
    da-i, totusi, ceva culoare… un rosu, macar de Craciun:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 14 decembrie 2007, 21:18

    Foarte frumos template-ul ales. E aerisit, elegant si cu stil. Si imi plac foarte mult fonturile (lizibile, chiar si pentru persoanele cu probleme de vedere – spun din experienta). Ar merge putin rosu…chinezesc, nu de PSD :D.

    Ana-SCE

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 14 decembrie 2007, 21:38

    Să nu pui steluţe pe el, lasă-l aşa că e frumos …Dar, parcă, totuşi îi lipseşte ceva pentru cei care intră să vadă cum arată blogul. Eu una mă mulţumesc cu ce scrie :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. moshu49
    sâmbătă, 15 decembrie 2007, 05:38

    pt cã tot nu conteazã, dar pt cã m-am spãriet rãu cînd s-a deschis ãsta, ascultã şi un cititor: ie mortuar, tatã!
    şi apoi, cînd zici „chinezu” vezi „dragonu” şi ãla nu e cu … dric la poartã şi cai mascaţi!
    iar la „Caterinca de calitate” vreau sã mã râz şi nu sã plâng!
    faci cum vrei dar sã nu mã’njuri în post. ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. chinezu
    sâmbătă, 15 decembrie 2007, 07:13

    no bun atunci
    chiar azi imi trimit neuronii la cugetare despre cum sa arate de la anul blogul
    multumesc tare mult tuturor pentru pareri

    stas:
    da, um, da, ai perfecta dreptate :D

    teo.georgescu:
    e un indemn perfect legitim si actual
    chiar daca nu te aud foarte bine ca imi flutura in vant zalog de legamant :D

    Vania:
    apoi cand o sa te sperie pe matale ceva… :D

    Manole:
    asta cu casa lux e profunda rau, m-ai lovit corespunzator de misto :D

    Horia, Ana-SCE:
    jur pe rosu ca o sa pun si rosu :D

    Satamareanca:
    cred ca o sa il intreb pe adomnitei cate stelute sa pun pe blog :D

    moshu49:
    e clar, trebe sa pun rosu
    dar dupa aia poate zici ca e sange :D
    cum sa injur clasa comentatoare din care fac si io parte cu atata simt de raspundere? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde