08.12.2016

Pe Ciutacu nu îl excită Băsescu

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ciutacu, în ciutăcenia lui, are un dar fenomenal de a spune lucrurilor pe nume chiar dacă ele nu se cer a fi spuse, deşi trebuie spuse. Aşa şi în emisiunea lui „Vorbe grele” de ieri când a ţinut să precizeze că nu vrea să facă sex oral cu Băsescu, deşi multe dintre SMSurile primite i-o cereau în mod proeminent. Beton faza!!!!

Ce să faci, Victore tată, dacă îţi creşte ratingul la emisiune e normal să crească procentajul de circopiteci mUEişti care să se manifeste plenar prin SMSurile pe care ţi le trimit. Suportă-i, amuză-te de ei, împărăţeşte şi peste ei!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Baronii locali au câştigat pentru PSD

Cioroianu loveşte din nou. De data asta în plexul Spaniei

Niciun comentariu încă

  1. marți, 27 noiembrie 2007, 11:26

    Mai face si oligarhu’ meu un ban din sms-uri:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 27 noiembrie 2007, 12:31

    Oligarhu’ o fi făcând un ban cinstit, dar domnul Ciutacu nu simte româneşte! Adică, cum, nu vrea cu domnul Băsescu? Un bun patriot autohton vrea cu oricine, ba se şi roagă să fie lăsat să presteze felurite servicii dezinteresate!…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 27 noiembrie 2007, 17:46

    @Vania: sunt un tradator nenorocit, m-ai prins:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 27 noiembrie 2007, 20:46

    Stiti pe cineva pe care il excita? Nu vad stirea :):)Pacat, ce spectacol bun ar fi iesit. Daca se intampla, totusi, sa ma anuntati si pe mine…:)
    Ce se mai chinezareste Ciutacu, era sa cred ca am incurcat globurile, pardon blogul …:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 27 noiembrie 2007, 23:31
  6. miercuri, 28 noiembrie 2007, 01:18

    pm.. niciodata nu spune niciodata:)
    da ca lumea atitudinea asta a lu` nenea, are oo la modu corect.. aici

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. je
    miercuri, 28 noiembrie 2007, 07:28

    am si eu o intrebare:

    oare incepem sa devenim un fel de Belarus?

    singurul lucru bun e ca presa intr-un final este impartita in doua pro si contra lui Base. In momentul in care toata presa o sa-i aduca osanale lui Base sigur ne intoarcem inainte de ’89.

    si sa va spun in final o poveste de la alegerile PE.

    Candidata PD RIDZI de la noi din judet, a imprastiat in tot judetul fluturasi prin care daca ai demonstrat ca ai fost la vot, poti deveni persoana care merge intr-o vizita la BRUXELLES impreuna cu eurodeputata.

    Oare nu e o incercare subtila de mituire a electoratului?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. chinezu
    miercuri, 28 noiembrie 2007, 07:43

    je:
    nu ai dreptate
    nu e deloc subtila
    si nu e incercare
    e ditai mituirea :D
    si ce e mai misto, asa cum face pd, sa stii ca nici macar nu a fost o mituire pe banii pdului ci pe banii parlamentului european
    ca europenii platesc deplasarea

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde