09.12.2016

Încă nu mi s-au uscat lacrimile de pe obraji

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Am râs cu lacrimi când am văzut videoclipul de mai jos. Şi acuma râd aşteptând să mi se usuce lacrimile de pe obraz. Merci Roxana că mi-ai arătat clipul prima dată la Vlad. Dau o bere pe chestia asta. Neapărat să daţi drumul la boxe.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am căniţa meeea, sunt un bloggeeeer!

La mulţi ani, doctore!

Niciun comentariu încă

  1. marți, 6 noiembrie 2007, 19:00

    intre doua editii de Click! si eu am ras in hohote de indienii astia sub vremi! Vremi americanesti, evident! Vreau un CD cu ei, mai chinezule, sa-l pun la tot tribul! Sau macar lui Paul de vreo 8-9 ori, sambata, cand nu ma lasa sa fumez!
    Dar lasa, ca m-au anuntat ai mei ca-mi fac blog in cateva zile si sa vezi ce nebunii de clipuri va postez acolo! Inca o data, mersi pt distractia cu indienii!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 6 noiembrie 2007, 20:13

    dude, subul e sotto contrafacut. am recunoscut vreo doua cuvinte care nu au nici o treaba cu nuns are gay :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 6 noiembrie 2007, 20:35

    recunosc, sunt cretin. multumesc asistentei:))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 6 noiembrie 2007, 22:31

    mai mult decat tare :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. chinezu
    miercuri, 7 noiembrie 2007, 07:04

    simona ionescu:
    gata sefa
    daca e ordina de la sefa mare ii fac dedicatie speciala lui Paul :D
    asta cu blogul daca va faceti e bestial
    abia astept…..

    Arhi:
    ce zici, ce zici, ca nu vad ce scrii printre lacrimi de ras? :D

    japonezul:
    nu stiu cine a „tradus” versurile astea dar merita un bax de bere clar :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Urmuz
    miercuri, 7 noiembrie 2007, 10:28

    HAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA… Daca il dau astia de la TVR, la emisiunea lui Moculescu, devine „SLAGAR IN PRIMA AUDITIE” :) Sa vezi tu atunci si suburi in romaneste! HAHAHAHAAAAAAAAA… Ar ajunge mai faimos decat celebrul hit DRUMURILE NOASTRE TOATE, care nu lipseste de la nici-o nunta din tara si din diaspora! HAHAHAHAHHHHHHAAAAAAAAAAA….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 7 noiembrie 2007, 15:11

    stiu clipul de ceva vreme … dar, nu versiunea karaoke ;) cred ca era in top la vremea aia in india !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 7 noiembrie 2007, 17:08

    toata ziua am ras azi; cred ca stiu deja versurile pe dinafara!! :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 7 noiembrie 2007, 19:16

    Deci, mey, asta e cu tigani clipul asta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. Cristi.S
    marți, 13 noiembrie 2007, 14:38

    More! More! Stiam ca indienii fac la greu filme din astea…la Bollywood-ul ala al lor…dar „traducerea” e mortala…

    Salutari din State…Am aflat de blogul tau de la Cristian Patrasconiu…Tine-o tot asa…o sa incerc sa-l citesc cat mai des…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. chinezu
    marți, 13 noiembrie 2007, 14:42

    Cristi.S:
    merci de urari
    iar despre filmuletula sta nu mai pot zice nimic
    ca ma apuca iar rasul :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde